Disainiauhinnad

Eesti Disainiauhinnad toob kokku erinevate valdkondade disainiauhinnad, et võimendada ühiskonnas disaini häält ja sõnumit.

Iga kahe aasta tagant antakse ühiselt välja Eesti Disainiauhinnad tootedisaini, graafilise disaini, veebidisaini, teenusedisaini ja noore disaineri kategooriates.  

Eesti Disainiauhindadega väärtustame, tunnustame ja propageerime head disaini, mis ei paku vaid esteetilist naudingut, vaid lahendab probleeme ja muudab meid ümbritseva keskkonna paremaks ja inimlikumaks ning seda loodustsäästvalt ja jätkusuutlikult. 

Eesti Disainiauhindu korraldab Eesti Disainikeskus koos Eesti Disainerite Liidu, ADC*Estonia ja Teenusmajanduse Kojaga. Esmakordselt anti Eesti Disainiauhinnad ühiselt välja 2012. aastal.

Rohkem infot 2012, 2014, 2016 ja 2018 aasta konkursside ja võitjate kohta leiate: www.eestidisainiauhinnad.ee

2018. aasta auhinnatseremoonia toimus Kadrioru Tennisekeskuses:

2016. aasta Disainiauhindade tseremoonia toimus Kultuurikatlas:
2014. aasta Disainiauhindade tseremoonia toimus Lilleküla jalgpallihallis:Disainiauhinnad disainiblogis

Kuu disainer – Marit Ilison ♥

Marit Ilison on disainer, multidistsiplinaarne kunstnik ja muuhulgas ka trummar, kes tegutseb rahvusvahelisel disainiareenil ja teeb seda sihikindlalt, teadlikult ja ka edukalt. Ta on pälvinud mitmeid disainiauhindu (Kristjan Raua preemia, SÄSI), tema töid on eksponeeritud parimates moeajakirjades ning kutseid väga hea tasemega messidele ja väljapanekutele laekub tema postkasti sagedasti.

Disainiauhinnad uudistes