Disainikeskus viib kokku ettevõtjad ja disainerid

Loe lähemalt
Martin Saar - Nesto

Disainibüroode andmebaas

Vaata, kes on disainibüroode andmebaasis
MI/KL Industrial Design Studio - Velkur

Kõige värskem disain

Vaata disainiblogist
Piibe Tomp - Noore disaineri auhind SÄSI 2018

Sündmused

Eesti Disainikeskuse projekti “Eesti disainiteenuse eksport” toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus läbi Euroopa Reginaalarengu Fondi summas 300 000 eurot.
Projekti lühikirjeldus: Viime Eesti disainiteenuse eksporditurgudele ja tekitame kvaliteetse tulemusliku kontakti Eesti ettevõtjate ja disainibüroode vahel.

Projekt kestab: 03.07.2017 - 30.06.2019
Projekti raames viime ellu Eesti disainibüroode ekspordiprogrammi, disainijuhtide praktikaprogrammi välisriikide disainibüroodes, korraldame koolitusi disaineritele ja ettevõtjatele ning haldame Eesti disainibüroode andmebaasi.

Eesti Disainikeskuse veebi valmimist toetas Loomemajanduse tugistruktuuride, ühisprojektide ja ekspordivõimekuse arendamise programm. Projekti “Loome disainiga lisandväärtust” toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi summas 300 000 eurot.

Projekt kestab 05.2015 - 05.2017. Projekti eesmärk on tõsta disainikasutust Eesti ettevõtete seas ning kasvatada disainiettevõtete ekspordikäivet ja lisandväärtust. Projekti raames viiakse ellu mitmeid tegevusi, sh Disainibuldooseri programm, korraldatakse seminare, koolitusi ja õppereise ettevõtjate ja disainibüroode vajadustest lähtuvalt, et projekti eesmärke täita.

Kontakt:

MTÜ Eesti Disainikeskus
Põhja pst 27A, Tallinn
Kultuurikatel

+372 631 1508
info@disainikeskus.ee
Asutajad: