Kontaktid

Võta meiega ühendust või tule külla:


MTÜ Eesti Disainikeskus
Telliskivi 60a/7, 2. korrus (Kivi Paber Käärid peal)
10412, Tallinn
Postkast 17
info@disainikeskus.ee


Registrikood: 80268314

a/a LHV EE667700771000964417
KMKR: EE101952248

Andmekaitse tingimused ja küpsiste poliitika

Inimesed

Tiia Vihand

Juhataja
+372 5017310
tiia@disainikeskus.ee

Kaire Rannik

Disainerite suuna juht 
+372 53459799
kaire.rannik@disainikeskus.ee

Aive Karing

Büroojuht/Projektijuht
+372 5100067
aive@disainikeskus.ee

Mariliis Alev

Ringdisaini ekspert
+372 5265593
mariliis@disainikeskus.ee

Kristin Made

Projektijuht
+372 59007390
kristin@disainikeskus.ee

Kristi Laanemäe

Projektijuht
+372 53001260
kristi@disainikeskus.ee