Kontakt

Võta meiega ühendust:


MTÜ Eesti Disainikeskus
Põhja pst 27A
10415, Tallinn

info@disainikeskus.ee

Registrikood: 80268314
a/a LHV EE667700771000964417
KMKR: EE101952248

Andmekaitse tingimused ja küpsiste poliitika


Inimesed

Tiia Vihand

Juhataja
+372 501 7310
tiia@disainikeskus.ee

Kaire Rannik

Disainerite suuna juht 
+372 5345 9799
kaire.rannik@disainikeskus.ee

Kelli Turmann

Ettevõtluse ja innovatsiooni programmide juht
+372 509 2208
kelli@disainikeskus.ee

Katrin Tomiste

Turundus- ja
kommunikatsioonijuht
+372 566 05 299
katrin@disainikeskus.ee

Aive Karing

Büroojuht
+372 510 0067
aive@disainikeskus.ee

Martina Tramberg

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
(lapsehoolduspuhkusel)
+372 565 77 055
martina@disainikeskus.ee