Disainerite kompetentsid

Kuidas saab Eesti Disainikeskus kasulik olla?

Viime sind kokku tellijaga

Ettevõtted, kes soovivad disaini rakendada, pöörduvad sageli meie poole nõu ja kontaktide saamiseks. Aitame neil täpsustada vajadust ning viime kokku sobiva disainibürooga. Selleks oleme koondanud suure osa parimaid teenusepakkujaid Eesti Disainibüroode võrgustikku ja andmebaasi, mille liikmete head taset usaldame ning julgeme soovitada. 

Lisaks korraldame disainerite ja ettevõtjate kontaktüritusi ning infopäevi, mille osana disainibürood end tutvustada saavad. Oleme välja töötanud ka mitmeid disainirakendamise programme teie potentsiaalsetele klientidele, et lihtsustada nende teekonna algust disaini kasutamisel. Loe lähemalt meie teenustest ettevõtjatele.

Täiendame sinu oskuseid

Pakume teile võimalusi end arendada läbi erialaste koolituste ning meistriklasside. Näiteks oleme korraldanud koolitusi teemadel: teenusedisain, tüpograafia, bränding, art direction jpt. Arendame disainerite teadmisi ka disainjuhtimisest ning ettevõtlusest, et disainerid võiksid olla võimekad juhtima disainiprotsesse ettevõttes ka strateegilisel tasandil.

Tunnustame oma ala parimaid

Selleks, et parimaid disainereid tunnustada ja häid disainilugusid laiema tähelepanu alla tuua, oleme loonud Eesti Disainiauhindade platvormi. Eesti Disainiauhinda raames anname välja auhindu tootedisaini, teenusedisaini, graafilise ja veebidisaini valdkondades. Tunnustame eraldi ka silmapaistvaid noori disainereid.

Disainibüroode võrgustik

Sooviavaldusi võrgustikuga liitumiseks ootame aastaringselt, ent kasulikum on võrgustikuga liituda kohe aasta alguses, sest see tagab, et saate maksimaalselt osa kõigist hüvedest, mis Disainibüroode võrgustikku kuulumine endaga kaasa toob.

Täpsemad tingimused ja lisainfo leiate siit!


Liituma on oodatud erinevate valdkondade disainibürood/stuudiod/agentuurid ja ka kogenud freelancerid, kes otsivad uusi koostöövõimalusi. Liikmeks olemine annab võimaluse disainibüroole olla nähtav, luua kontakte nii valdkonna siseselt kui ka uute klientidega, rääkida kaasa valdkonna arengule ja osaleda inspireerivatel reisidel ning koolitustel.

Mine disainibüroode andmebaasi

Sündmused disainerile