Eesti Disainiauhinnad 2018 toob disaineriteni kaks põnevat töötuba välisesinejatega  

Eesti Disainiauhinnad 2018 raames korraldab Eesti Disainikeskus kaks teenusedisaini ning keskkonna- ja kommunikatsioonidisaini teemalist välisekspertidega töötuba. 

11. septembril toimub teenusedisaini töötuba teemal “To be truly customer centric – From designing services to build capacity and design organisations”Töötuba viib läbi Eesti Disainiauhinnad 2018 teenusedisaini žüriiliige Anna Grieves koos oma kolleegiga Susanne Lundmark (www.savvysthlm.com). Enne Savvy'i asutamist oli Anna pikalt Rootsi tuntud teenusedisaini büroo Transformatori senior-teenusedisainer ja endine tegevjuht.

Teenusedisaini töötuba keskendub sellele, kuidas ettevõtteid juhtida ja suunata selliselt, et ettevõttel tekiks võimekus saada tõeliselt kliendikeskseks ja väärtust pakkuvaks. Tutvustamisele tulevad erinevad näited ja meetodid, mida kasutada disainivõimekuse kasvatamisel.

Sihtgrupp: teenust pakkuvad ettevõtted, teenuseid arendavad avaliku sektori ettevõtted. Töötuba toimub inglise keeles.

Töötoa pikema kirjelduse leiab siit.
Registreerimisvormi leiab siit.

12. septembril toimub ADC*E töötuba teemal “Digital times need analog spaces – or - Why the Cavemen would live on a booth today”, mida viib läbi Claus Ficher, Art Directors Club of Europe juhatuse liige, agentuur Voss+Ficher juht. 


Digitaalse maailma pealetungiga kasvab ka vajadus näost-näkku suhtluse ja jagatud kogemuste järele. Hästi korraldatud ja lavastatud sündmused saavad hea sisu ja disaini abil neid kogemusi pakkuda ja suurendavad ühtlasi bränditruudust.
Päeva jooksul tutvustaksegi headele näidetele ja praktikatele tuginedes erinevaid üritusi, messiboksidisaine, kus hea disaini ja sisu abil jutustatakse lugu, seda kõike pealkirja all “miks otsekommunikatsioon digitaalsel ajastul üha suuremat rolli mängib”.

Sihtgrupp: disainerid, sisearhitektid, ürituste korraldajad, kõik, kes tegelevad ühel või teisel moel ruumi ja keskkondade loomisega. Töötuba toimub inglise keeles.

Töötoa pikema kirjelduse leiab siit.
Registreerimisvormi leiab siit.

disainiauhinnad