Disainikeskus viib kokku ettevõtjad ja disainerid

Loe lähemalt
Klient: KALEV. Pakendi disain: KOOR. Illustratsioon: Mads Berg

Disainibüroode andmebaas

Vaata, kes on disainibüroode andmebaasis
Foto: Iris Kivisalu

Kõige värskem disain

Vaata disainiblogist
Raam Between. Upstairs

Järgmine Disainiturg toimub 15. detsember 2019

Loe lähemalt
Disainiturg. Foto: Aron Urb

Sündmused

Eesti Disainikeskuse projekti “Eesti disainiteenuse eksport” toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus läbi Euroopa Reginaalarengu Fondi summas 300 000 eurot.
Projekti lühikirjeldus: Viime Eesti disainiteenuse eksporditurgudele ja tekitame kvaliteetse tulemusliku kontakti Eesti ettevõtjate ja disainibüroode vahel.

Projekt kestis: 03.07.2017 - 30.06.2019
Projekti raames viisime ellu Eesti disainibüroode ekspordiprogrammi, disainijuhtide praktikaprogrammi välisriikide disainibüroodes, korraldasime koolitusi disaineritele ja ettevõtjatele ning jätkame Eesti disainibüroode andmebaasi haldamisega.
Eesti Disainikeskuse projekti “Ringdisain” toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus läbi Euroopa Reginaalarengu Fondi summas 48 995 eurot.

Projekt kestab: jaanuar 2019 - detsember 2020
Eesmärk on ringdisaini alase teadlikkuse tõstmine, väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele praktiliste võimaluste pakkumine, võimaldamaks neil osaleda ökoinnovatsioonis ja ringmajanduse poole liikuda. Ringdisain vähendab ettevõtete kulusid, aitab kinni haarata uutest kasvuvõimalustest ning parandab ettevõtete mainet. Ringdisaini rakendamise põhieesmärk on vähendada toote või teenuse üldist keskkonnamõju miinimumini.

Kontakt:

MTÜ Eesti Disainikeskus
Põhja pst 27A, Tallinn
Kultuurikatel

info@disainikeskus.ee
Asutajad: