Disainikaart


tallinn.design on mugav google mapsil põhinev detailne linnakaart.


Tallinna Disainikaart juhatab su parima Eesti disaini juurde, mida leiab nii Eesti disainiga sisustatud kohvikutest ja restoranidest, disaini eksponeerivatest muuseumidest ja galeriidest ning disainipoodidest.

Tallinna Disainikaart on linnakaart, millel on erinevat värvi numbritega tähistatud disainiga seotud paigad. Kaardi pöördel on iga objekti kohta toodud lühike tutvustus koos täpse aadressi ja lahtiolekuaegadega. Kohtade ülesleidmist lihtsustavad ruumide vaateakendele paigutatud tunnuskleebised. Igal kaardil on kombineeritud kaks keelt - kaart on saadaval eesti-inglise ja soome-vene keeles. Tasuta kaardi leiavad huvilised Tallinna turismiinfopunktidest, Eesti Disainikeskusest ning kaardil märgitud asutustest.

Vaata lähemalt: tallinn.design 

2018/2019 aasta Disainikaardi pdf versioonid (EST/ENG ja FIN/RUS) lae alla siit. 

Disainikaart jõudis esmakordselt avalikkuseni 2006. aastal Eesti Kunstiakadeemia Disainiaasta projekti raames. Alates 2008. aastast annab kaarti välja Eesti Disainikeskus.

Tallinna Disainikaardi ja mobiilirakenduse väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapital, Tallinn Ettevõtlusamet ja Euroopa Liidu Regionaalarengu fond.