Kuidas tellida ettevõtjana tulemuslikult disainiteenust?

7. aprillil toimub praktiline webinar ‘‘Kuidas tellida ettevõtjana tulemuslikult disainiteenust?‘‘


7. aprillil 2021, kell 11:00 - 15:00 toimub praktiline webinar ‘‘Kuidas tellida ettevõtjana tulemuslikult disainiteenust?‘‘, mida viib läbi tunnustatud disainer Martin Veisman, kes on ühtlasi ka disainistuudio Ruum 414 kaasomanik.


Webinari käiakse läbi kõige olulisemad verstapostid, mis on vajalikud disainitellijale. Kuidas kaardistada enda vajadusi ja valida oma ettevõttele sobilik disainiteenuse pakkuja? Millest koosneb disainiprotsess ja palju teenus maksab? Praktilises osas valmib lähteülesanne (briif), millega saab ettevõte tulemuslikult disainiteenust tellida. Koolitus on graafilise disaini alatooniga ja käsitleb eelkõige brändi loomist, re-brändimist ja loovlahenduste tellimisteenuseid.

Webinari ajakava:

11.00-12.30 Webinari I osa
12.30-12.45 Turgutuspaus
12.45-15.00 Webinari II osa: praktiline osa + küsimused/vastused

Loe ka artiklit disainiblogist, kuidas graafiline disain saab aidata äri nähtavaks teha.

Koolitaja:

Fotol: Martin Veisman

Martin Veisman on disainistuudio Ruum 414 disainer ja kaasomanik. Martin omab 10 aastast disainikogemust identiteedi loomise, re-brändimise ja reklaami erialal. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala ja võitnud mitmeid erialaauhindu ADC Eesti disainiauhinnad ja Kuldmuna konkurssidel. Eesti Disainiauhinnad 2020 konkursil pälvis Martin, koos Ruum 414 kaasasutaja Valter Jakovskiga Aasta Disainer auhinna.


Kuupäev: 7. aprill 2021 (kolmapäev)
Kellaaeg: 11:00 - 15:00
Koht: Zoom
Maksumus: 50 € + KM
Sihtgrupp: disainitellijad, ettevõtjad
NB! Kohtade arv piiratud!


REGISTREERI WEBINARILE SIIN

 
Loe Martini ja Valteriga intervjuud meie disainiblogis   ja vaata videoklippi Disainijuttudest, kus Martin ja Valter räägivad disainistuudio Ruum 414 algusaegadest ning mis kasu saab ettevõtja kui kaasab oma tegemistesse disaineri võimalikult varajases staadiumis.


//

Sündmust korraldab Eesti Disainikeskus ning on rahastatud osaliselt Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi poolt.


* Teenuses osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA) ja eeldab ettevõttelt piisava VTA jäägi olemasolu. VTA-d arvestatakse kontsernipõhiselt, seega kui ettevõte kuulub kontserni, siis ettevõttele jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos teenuse raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot. Kontrolli ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!


Ruum 414