Grow Design Leadership programme tutvustav webinar: veel üks võimalus tutvuda mahuka koolitusprogrammiga!


(fotol 1 grupi lõpetajad:  Janno Siimar/ Velvet, Kaili Kallas/the Brand Manual, Janno Killing/Trinidad Wiseman, Sofía Vega Anza/Velvet, Tanel Kärp/EKA, Helen Illend/BrandNew, Janno Nõu/Iseasi, Frans Joziasse, Pärtel Vurma/Velvet, Dan Mikkin)


2023.a. veebruarist alustab teist korda Grow Design Leadership Programme. Mahukas koolitusprogramm, mis on mõeldud kogenud disaineritele kõigis disainivaldkondades, disainijuhtidele, loovjuhtidele või teistele inimestele, kes töötavad disainiga, kas siis disinibüroodes, erinevates ettevõtetes, avalikus sektoris. Programm annab osalejatele praktilised teadmised, tööriistad ja meetodid, kuidas võimendada disaini väärtust.

Programmi loojateks on LEGO Design Academy ellukutsujad Grow Europe. Tegemist on prestiizhika rahvusvahelise koolitusprogrammiga, mida on läbi viidud erinevates Euroopa riikides koostöös erinevate disainiorganisatsioonidega.

Programmis on olulisel kohal järgmised põhimõtted: võimalik õppida töötamise ajal; intensiivne suhtlus õppija ja tuutori vahel; värske sisu otse reaalsusest; vähe teooriat, rohkelt praktilisust ja igapäevatöö täiustamist.


Lae alla Programmi detailne tutvustus.

Loe rohkem programmi kohta.

Grow Design Leadership programmi tutvustamiseks toimub tasuta demoveebinari: 24. jaanuar kell 16.00.


Registreeri DEMOVEEBINARILE

Registreeri PROGRAMMI


GROW