Disainiprofessionaalid! Veebruaris alustab rahvusvaheliselt tunnustatud disainijuhtimise koolitusprogrammi ‘‘Grow Design Leadership Programme‘‘ 2. grupp. 

Grow Design Leadership Programme on mahukas töötavatele disainiprofessionaalidele mõeldud koolitusprogramm, mis toimub ajavahemikus veebruar 2023 - november 2023.

Tegemist on koolitusprogrammiga, mida on juba aastaid edukalt läbi viidud koostöös erinevate disainiorganisatsioonidega üle Euroopa. Eestis alustab 2023.a. 2. grupp.Programmis on

 - võimalik õppida töötamise ajal;
- intensiivne näost näkku ja online suhtlus õppija ja tuutori vahel;
- värske sisu päriselust; vähe teooriat, rohkelt praktilisust ja igapäevatöö täiustamist.


Programmist

Programm on mõeldud Eesti disainiprofessionaalidele ning on koostatud selliselt, et sobiks töötavatele inimestele.  

Programmi kestus on kokku 40 nädalat, mis on jagatud 4 perioodiks a’2,5 kuud, mille raames toimub ka 11 näost-näkku kohtumist. Kohtumised on nii füüsilised kui virtuaalsed. Töömaht on keskmiselt 4 tundi nädalas.  

Füüsilised kohtumised toimuvad Eesti Disainikeskuse kontoris.

Programm annab osalejatele praktilised teadmised, tööriistad ja meetodid, kuidas võimendada disaini väärtust. Programmi lõpetanust saab sertifitseeritud disainijuht ja ülemaailmse disainijuhtide kogukonna liige.
Programm koosneb 10 moodulist ja katab suure hulga erinevaid tänapäevaseid disainjuhtimise teemasid:

- Design Management;
- Design Leadership;
- Design Quality;
- Design Process;
- Design in Customer Experience;
- Design Strategy;
- Design Value;
- Design Storytelling;
- Service Design;
- Design Briefing

Lae alla Programmi detailne tutvustus.


Keda ootame programmi osalema?


- Kogenud disainereid nii disainibüroodest kui ettevõtete / organisatsioonide inhouse disainereid, disainijuhte, loovdirektoreid jt mistahes disainivaldkondadest tulevaid või disainiga intensiivselt töötavaid professionaale;
- Erinevatest ettevõtetest ja erinevate disainidistsipliinide esindajaid (programm on sobilik kõigile disainidistsipliinidele, sh tootedisain, graafiline disain, teenusedisain, digidisain jne.);
- Inimesi, kellel on kirg disaini vastu.

Programmi maksumus: € 4100 per osaleja (soovi korral saab tasuda ka osadena). Küsi Eesti Disainikeskusest ka järelmaksu võimalusi!

REGISTREERI Grow Design Leadership PROGRAMMI SIINProgrammi registreerimise tähtaeg on 12. detsember.Programmi loojateks on LEGO Design Academy ellukutsujad Grow Europe.

Koolitusprogrammi juhivad:

PARK konsultandid ja direktorid (www.park.bz), kes on kursis kõige uuemate disainipraktikate ja suundumustega, kellel on 20+ aastane kogemus disainijuhtimises ning kes on töötanud ettevõtetega nagu näiteks Unilever, Permasteelisa, Niko, Barco, Mars, Adria, Bosch, Accell Group jt.
 

Tutvu kindlasti ka GROW Design Leadership Programme Q&A-gaNB! Et programmiga täpsemalt tutvuda võta osa 28. novembril kell 15:30-16:30 toimuvast demoveebinarist, kus tutvustatakse programmi ning saab küsida koolitajatelt lisaküsimusi. Pane ennast demoveebinarile kirja siin!

GROW, Grow 2grupp