‘‘GROW Design Leadership Programme‘‘ koolitusprogrammi registreerimise tähtaeg pikenes

Rahvusvaheliselt tunnustatud disainijuhtimise koolitusprogrammi ‘‘Grow Design Leadership Programme‘‘ registreerimise tähtaega pikendati 31. jaanuarini 2022.


‘‘Grow Design Leadership Programme‘‘ on mahukas koolitusprogramm, mis toimub ajavahemikus veebruar 2022 - november 2022. Programm on disainitud töötavatele disainiprofessionaalidele. Seetõttu on programmis olulisel kohal järgmised põhimõtted: võimalik õppida töötamise ajal; intensiivne suhtlus õppija ja tuutori vahel; värske sisu otse reaalsusest; vähe teooriat, rohkelt praktilisust ja igapäevatöö täiustamist.

REGISTREERI Grow Design Leadership programmi SIIN

- Programmi maksumus: € 4.100 + KM per osaleja (soovi korral saab tasuda ka osadena)

- Lae alla Programmi detailne tutvustus ja ajakava.

- Programmi registreerimise tähtaeg on 31. jaanuar 2022.


Fotol: GROW Design Leadership Programmi üks koolitajatest Frans Joziasse

Tutvu kindlasti ka ROW Design Leadership Programme Q&A-ga


Keda ootame programmi osalema?

- Kogenud disainereid, disainijuhte, loovdirektoreid, kliendihaldureid jt disainivaldkondadest tulevaid või disainiga intensiivselt töötavaid professionaale;
- Erinevatest ettevõtetest ja erinevate disainidistsipliinide esindajaid (programm on sobilik kõigile disainidistsipliinidele, sh tootedisain, graafiline disain, digidisain jne.);
- Inimesi, kellel on kirg disaini vastu.

Programmi loojateks on LEGO Design Academy ellukutsujad Grow Europe. Tegemist on koolituprogrammiga, mida on juba läbi viidud koostöös erinevate disainiorganisatsioonidega üle Euroopa. Programm annab osalejatele praktilised teadmised, tööriistad ja meetodid, kuidas võimendada disaini väärtust.

Programm on mõeldud Eesti disainiprofessionaalidele ning on koostatud selliselt, et sobiks töötavatele inimestele. Töömaht on keskmiselt 4 tundi nädalas ning toimuvad nii virtuaalsed kui ka füüsilised kohtumised. Programmi kestus on kokku 40 nädalat, mis on jagatud 4 perioodiks a’2,5 kuud, mille raames toimub ka 11 näost-näkku kohtumist. Füüsilised kohtumised toimuvad Eesti Disainikeskuse kontoris.

Programm koosneb 10 moodulist ja katab suure hulga erinevaid tänapäevaseid disainjuhtimise teemasid:

- Design Management;

- Design Leadership;

- Design Quality;

- Design Process;

- Design in Customer Experience;

- Design Strategy;

- Design Value;

- Design Storytelling;

- Service Design;

- Design Briefing


Koolitusprogrammi juhivad:

PARK konsultandid ja direktorid (www.park.bz), kes on kursis kõige uuemate disainipraktikate ja suundumustega, kellel on 20+ aastane kogemus disainijuhtimises ning kes on töötanud ettevõtetega nagu näiteks Unilever, Permasteelisa, Niko, Barco, Mars, Adria, Bosch, Accell Group jt.


[IN ENGLISH]Designleadership