Teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklassi kandideerimise tähtaeg pikenes

Turismiettevõtetele mõeldud teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklassi kandideerimise tähtaeg pikenes! Uus tähtaeg on 20. detsember.


Meistriklass on suunatud turismiettevõtetele kellel on soov arendada või olulisel määral parendada ja turule tuua uusi turismiteenuseid ning/või arendada ja optimeerida oma turismiteenuseid infotehnoloogiliste lahenduste kaasabil, muutes need külastajatele atraktiivsemaks ja kättesaadavamaks.


Meistriklassi on oodatud osalema kuni 30 ettevõtet, kes jaotatakse omakorda kahte gruppi. Igast ettevõttest oodatakse meistriklassi 2-3 inimest. Ühe grupi meistriklassi pikkuseks on orienteeruvalt kuni 5 kuud. Meistriklass jagab programmi silmapaistvaimate läbijate vahel 10 000 € suuruse auhinnafondi, mis on ettenähtud meistriklassi raames valminud prototüübi teostamiseks ettevõtetele, kes läbivad programmi kõige edukamalt. Auhinnafond läheb võrdselt jagamisele kahe grupi vahel. Programmi kandideerimine on juba alanud ning esimese grupi osalejad (15 ettevõtet) selguvad 30. detsembriks 2021. Esimene grupp alustab 12. jaanuar 2022 ja teine grupp aprill 2022.

Meistriklassi kandideerimine toimub Puhka Eestis veebiplatvormil

Programmi mentoriteks on 16 teenusedisainerit, sh nii traditsioonilisemad teenusedisainerid kui digitaalsete teenuste arendamise eksperdid, kes töötavad Eesti tugevaimates ja eriilmelistemas disainibüroodes ning omavad varasemat kogemust turismiettevõtetega seoses Disainibuldooseri ja EAS erinevate meistriklassidega.
Programmi teostavad suurte kogemustega koolitajad/teenusedisainerid: Martin Pärn (Iseasi), Hegle Sarapuu-Johanson, Darja Prants ja Kaire Tekku (Trinidad Wiseman), Daniel Kotsjuba (Innotiim), Ionel Lehari (Identity) ja Kristian Lember (DUX).

Tutvu kõikide koolitajate ja teenusedisaini mentoritega Disainikeskuse blogis.

Loe inspireerivat edulugu, kuidas disainmõtlemine ja teenusedisain andsid Oru hotellile uue hingamise!

Loe ka lühikesi intervjuusid koolitajate ja teenusedisaini mentoritega, miks on ettevõtetel kasulik antud meistriklassis osaleda!

///

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks „Turismiettevõtete teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklass 2021-2022“ elluviimisel on Eesti Disainikeskus. Meistriklassi läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

„Turismiettevõtete teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklass 2021-2022“ projektijuht on Eesti Disainikeskus MTÜ: meistriklass@disainikeskus.ee
Meistriklass