Tartu Motoshow'l saab näha Disainibuldooseri programmi käigus loodud uudset Worxpace PRO hooldusautotHiljuti Disainibuldooseri programmi läbinud Veoki Pealisehitus näitab Tartu Motoshow'l uudset hooldusautot, mis arendati välja Ten Twelve tööstusdisaineritega.

Uudne Worxpace PRO hooldusauto, mis on mugav mobiilne töökoht rasketehnika hooldusettevõtetele, osaleb 28.-30. septembril Tartus toimuval Motoshow'l.

Hooldusauto on ehitatud Iveco Daily meeskonnakabiini ja 5100 mm telgedevahega raamauto baasil, mille mootor on 3,0 liitrine ja 180 hj jõuallikas.

Autos on enam kui 8 kuupmeetrit rohkem mahtu kui kaubikul. Siin on rohkem ruumi töötamiseks, rohkem ruumi tehnikale ja varuosadele. Samuti on tegu 7-kohalise sõidukiga, nii saab vajadusel teeninduspunkti kaasa võtta suurema meeskonna.

Mobiilse töökoja väljatöötamisel lõid lisaks tootja Veoki Pealisehituse OÜ tootmisjuhile Peep Kristalile kaasa Eesti parimad tööstusdisainerid büroost Ten Twelve eesotsas Mihkel Güssoniga. Veoki Pealisehitus osales ka hiljuti lõppenud Eesti Disainikeskuse poolt korraldatud Disainibuldooseri

Worxpace PRO mobiilses töökojas on küllaldaselt ruumi tööriistade hoiustamiseks, samuti on siin töötasapinnad nii sõidukis sees kui väljaspool, see on varustatud seadmetega nagu generaator, keevitus, siin on kõik vajalik õli vahetamiseks, elektriühendused nii sõidukis sees kui väljas, konditsioneer ja katuseaknad sobivate töötingimuste loomiseks sõidukis, sandwich-paneelidest seinad isoleerivad sõiduki kere, sõiduk on nii sees kui külgedel varustatud LED-töötuledega, väljas ka vilkuritega.

Worxpace PRO demoautoga on võimalik tutvuda Tartu Motoshow'l 28.-30. septembril näituse välialal asuvas Iveco boksis VP-16.

Vt lähemalt: www.worxpace.pro

Disainibuldooser on tööstusettevõtetele suunatud programm, kus koolitajate ja mentorite toel aidatakse Eesti ettevõtetel kasvatada oma toodete ja teenuste lisandväärust läbi tootearenduse ja kliendikesksema toodete pakkumise.
Disainibuldooserit korraldas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Eesti Disainikeskuse ja Kultuuriministeeriumiga.