Alanud on kandideerimine jõulueelsele Disainiturule "Jõuluks koju"

Eesti Disainikeskuse traditsiooniline jõulueelne disainiturg "Jõuluks koju" leiab aset pühapäeval, 16. detsembril 2018 Kultuurikatlas. Turg on külastajatele avatud kell 11-18.

Kultuurikatla ruum võimaldab turule mahutada kuni 100 disainerit erinevatest valdkondadest. Oma soovist turul osaleda palume teada anda, täites ankeedi hiljemalt 5. oktoobriks. Žürii teeb oma valiku 20. oktoobril ning Eesti Disainikeskus avaldab turule pääsenud disainerite nimed nii oma veebilehel kui ka eraldi personaalse teavitusega 22. oktoobril.  

Turul osalemise ankeedi leiat siit: https://goo.gl/forms/qJRk4k5j3N5Mewu73

Turule on oodatud eriilmselised täiskasvanute ja lasterõivad, aksessuaarid, kotid, ehted, keraamika, illustratsioonid, plaadid, sisustustooted, vaibad ning palju muud omanäolist ja uut.

Osavõtutasu turul on 50€+km (NB! see ei sisalda laua renti). Disaineri käsutuses on umbkaudu 1,7x1,7m. suurune ala. Vastavalt oma soovile tuleb kaasa võtta, kas laud, riiul(id) või muud eksponeerimisalused. Suurema ala soovil, lisandub osavõtutasule tasu vastavalt kokkuleppele.

Sel aastal soovime Disainiturul pakkuda külastajatele võimalust tutvuda ka Läti, Leedu ja Soome disainerite töödega. Ärgitame disainereid müüma turul täiesti uusi tooteid, mida varem pole kuskil esitletud.

Lisainfo: kaire.rannik@disainikeskus.ee