Tallinna Loomeinkubaator alustab eelinkubatsiooni programmiga

Lisaboonusena saavad kõik koolitusprogrammi osalejad 09.04 külastada MELT innovatsioonifoorumit melt.ee

Programm on mõeldud kõikidele ettevõtlushuvilistele, kelle on juba oma äriidee olemas, kuid vajavad baasteadmisi ettevõtlusega alustamiseks. Koolitusi viivad läbi Tallnna Loomeinkubaatori ärimentorid.


AEG: 19.03 ; 26.03 ; 02.04 ; 16.04 ; 23.04 ; 30.04
KELLAAEG: 16:00-19:00
KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, 3. korruse seminariruum

EELINKUBATSIOON SISALDAB:

- 6 workshopi stiilis koolitust, kus on ühendatud teooria ja praktilised harjutused
- Koolitused toimuvad 19.03.2019 – 30.04.2019 teisipäeviti kell 16:00-19:00
- Lisaboonusena saavad kõik koolitusprogrammi osalejad 09.04 külastada MELT innovatsioonifoorumit www.melt.ee
HIND:  99€ (sisaldab KM)
Hind sisaldab osalemist kõigil 6 koolituspäeval ja MELT innovatsioonifoorumil

Eelinkubatsiooni võetakse vastu 20 osalejat.
Kiirusta registreerimisega!

LISAINFO:
Mari-Ann Meigo Fonseca, +372 5346 0919, mariann@inkubaator.ee.

PROGRAMM:

19.03 - ETTEVÕTTE PÕHIALUSED
26.03 - ETTEVÕTTE ÄRIMUDEL
02.04 - KLIENT JA VÄÄRTUSPAKKUMINE
09.04 - MELT INNOVATSIOONIFOORUMI KÜLASTUS ISESEISVALT
16.04 - FINANTSPROGNOOSID JA OMAHIND
23.04 - MAKSUD JA RAAMATUPIDAMINE
30.04 - ÄRIIDEE ESITLEMINE

19.03 - ETTEVÕTTE PÕHIALUSED
Kadri Ugand, ärimentor

Miks sa tahad ettevõtluse ja selle äriideega tegeleda? Kellele ja miks on sinu ettevõtte olemasolu vajalik? Kuhu sa tahad selle ettevõtmisega jõuda? Esimeses töötoas räägime teie äriideest, ettevõtte loomise põhjustest ja pikaajalistest eesmärkidest. Töötoa jooksul aitame sõnastada missiooni, visiooni ja väärtused, millele ettevõte ja bränd rajanevad.

26.03 - ETTEVÕTTE ÄRIMUDEL
Rando Rannus, ärimentor

Millist toodet või teenust sa pakud ja kes on sinu kliendid? Kuidas jõuab toode või teenus kliendini ning kui palju sa selle eest raha saad? Toome näiteid ärimudelitest eri ettevõtete näitel ja anname tööriistad oma ärimudeli leidmiseks. Workshopi lõpuks oskab iga osaleja oma ärimudeli sõnastada (ehk mida, kellele, kuidas ja millise summa eest müüb).

02.04 - KLIENT JA VÄÄRTUSPAKKUMINE
Karen K Burns, ärimentor

Millist väärtust sinu toode või teenus kliendile pakub? Kas see väärtuspakkumine on kliendi jaoks piisavalt oluline, et ta on nõus harjumuspärasest tootest või teenusest loobuma? Seame hüpoteesid ja arutame kuidas neid klientidega valideerida. Hüpoteeside testimise tulemusel saad teada, milline on sinu sihtgrupp ja kas klienti ka sinu toote või teenuse väärtuspakkumine kõnetab.

09.04 - MELT INNOVATSIOONIFOORUM

Kõikidel eelinkubatsiooni osalejatel on võimalik külastada MELT innovatsioonifoorumit, mis toimub Tallinna Kultuurikatlas.

Tänavune MELT kaasab foorumil osalejad põnevatesse debattidesse, mis keskenduvad ringmajandusele, keskkonna hoidmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele. Arutletakse tuleviku üle – kas innovatsioon päästab maailma? Räägime muuhulgas ka teadlikust tootmisest, uudsetest ärimudelitest ja tehnoloogiatest ning nende juurutamistest ettevõtetes.

16.04 - FINANTSPROGNOOSID JA OMAHIND
Kari Maripuu, ärimentor

Kui oled oma äriidee paberile saanud, siis on oluline teada, kas sellise ettevõtmise, toote ja hinnaga on võimalik ka kasumit teenida. Teeme läbi omahinna arvutuse, räägime ressursside vajadusest, eelarve koostamisest ja paneme kirja lihtsa finantsprognoosi.

23.04 - MAKSUD JA RAAMATUPIDAMINE
Kersti Tänavsuu, Loomeinkubaatori pearaamatupidaja

Kui palju peaks ettevõtja raamatupidamisest teadma? Kuidas korraldada raamatupidamisarvestust ettevõttes? Kas pusida ise või palgata raamatupidaja? Milliseid makse ja millal peab ettevõtja deklareerima ja maksma? Leiame vastused nendele ja paljudele teistele raamatupidamise ja maksudega seotud küsimustele.

30.04 - ÄRIIDEE ESITLEMINE

Kuidas oma äriideed veenvalt sõpradele, klientidele, tulevastele partneritele ja investoritele esitleda? Mis on liftikõne ja pitchimine, kellele ja kuidas äriideed tutvustama peaks?

Koolitusprogrammi lõpetuseks esitleme üksteisele oma äriideid.