Ringdisain ärimudelis - sTARTUp DAY

Osale seminaril ‘‘Vōimalused ja piirangud ringdisaini integreerimisel ärimudelite arendusse‘‘

31. jaanuaril, kell 13:45 - 15:15 toimub sTARTUp DAY raames seminar ‘‘Vōimalused ja piirangud ringdisaini integreerimisel ärimudelite arendusse‘‘. Seminari viib läbi Harri Moora, kes on Stockholmi Keskkonnainsituudi Tallinna programmijuht ja keskkonnaekspert.
 

Ringmajandus on tuleviku majandus, konkurentsieelise säilitamiseks peaks iga ettevõtja kasutama ringmajanduser aspekte nende ärimudelites. Harri tutvustab ringmajanduse ärimudeli kontseptsiooni, keskendudes digitaalsete jäätmetega seotud aspektidele ning tutvustab tulevasi ELi poliitikaid ja määrusi ringmajanduse valdkondade kohta, mis võivad tulevikus ettevõtteid mõjutada. Samuti leidub praktilisi näiteid ettevõtetest, kes on ringmajandusega edukalt tegelenud.


Kuupäev: 31. jaanuar 2020
Aeg: 13:45 - 15:15
Asukoht: Tartu Ülikooli Spordihoone - Seminariruum 6 (Ujula 4a, 51008, Tartu)

‘‘Vōimalused ja piirangud ringdisaini integreerimisel ärimudelite arendusse‘‘ seminari aitab sARTUp DAY-l korraldada Eesti Disainikeskus. Seminari rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengufond.Baltimaade suurim ärifestival sTARTUp DAY toimub taas 29.-31. jaanuar 2020 Tartus. sTARTUp Day annab äriinglistele võimalusi leida põnevaid investeerimisvõimalusi.

Rohkem infot ja piletid: www.startupday.ee
Ringdisain