Lähiaja sündmused

  • 27.-28. aprill - Bioinnovation Days hackathon 
  • 16. mai - Tartu Ülikooli Kliinikumi kevadkonverents “Praktiline innovatsioon tervishoius” 
  • 21. mai - Estiko ideekonkurss tootedisaineritele. Kavandeid võetakse vastu kuni 21.05


 
Bioinnovation Days hackathon
 
Sel reedel, 27. aprillil Tartus toimuv rahvusvaheline Bioinnovation Days hackathon on pühendatud innovatsiooniliste lahenduste, toodete ja teenuste väljatöötamisele biomajanduse, biotehnoloogia ja biomeditsiini valdkonnas. Ideid saab arendada rahvusvaheliste mentorite abiga ning pitchida neid hiljem rahvusvahelise žürii ees. 


Osalema oodatakse tudengeid, teadlasi, varajasi start-up'e biomajanduse, biotehnoloogia ja biomeditsiini valdkonnas Eestist, Läänemere riikidest ja üle kogu Euroopa
. Samuti turundajaid, projektijuhte, disainereid ja teisi, kellel soov uusi lahendusi, tooteid ja teenused arendada.

Üritus Facebookis 
Ürituse koduleht 

Tartu Ülikooli Kliinikumi kevadkonverents “Praktiline innovatsioon tervishoius”

Tartu Ülikooli Kliinikumi kevadkonverents “Praktiline innovatsioon tervishoius” toimub sel aastal koostöös Connected Health klastriga. Üritusel antakse läbilõige Eestis tärkavatest tervisevaldkonna digilahendustest ja arutatakse, mida oleks vaja, et selliseid arendusi rohkem tekiks ja need kiiremini tervishoius kasutusse jõuaksid. Kõrgetasemelises paneeldiskussioonis ühtlustatakse erinevate osapoolte ootusi kavandatava tervishoiu innovatsioonifondi teemal.
 
Konverentsi kava on leitav siin
Registreeri end koolitusele siin  

Üritus on tasuta, eelnev registreerimine on kohustuslik, kohtade arv on piiratud!  
 


ESTIKO ideekonkurss tootedisaineritele 


AS Estiko tähistab 2018.aastal 100. sünnipäeva. Tähtpäeva tähistamiseks soovib Estiko Tartu
vanalinna, Toomemäe jalamile Pirogovi platsile, paigaldada pingi, mis sobituks oma disainilt avalikku ruumi, täiendaks seda, oleks väärikas, meeldejääv, kaasaegne ja atraktiivne.

Ideekonkursist võivad osa võtta kõik soovijad, välja arvatud žürii liikmed, eksperdid ning isikud, kes on ideekonkursi korraldamisega seotud. Ideekonkursi kavandid esitatakse eesti keeles.

Konkursi kohta saab lähemalt lugeda siit.  </