Design Leadership Programme 2023Eestisse tuleb taas rahvusvaheliselt tunnustatud disainijuhtimise koolitusprogramm Grow Design Leadership Programme


2023.a. veebruarist alustab teist korda Grow Design Leadership Programme. Mahukas koolitusprogramm, mis on mõeldud kogenud disaineritele kõigis disainivaldkondades, disainijuhtidele, loovjuhtidele või teistele inimestele, kes töötavad disainiga, kas siis disinibüroodes, erinevates ettevõtetes, avalikus sektoris. Programm annab osalejatele praktilised teadmised, tööriistad ja meetodid, kuidas võimendada disaini väärtust.

Programmi loojateks on LEGO Design Academy ellukutsujad Grow Europe. Tegemist on prestiizhika rahvusvahelise koolituprogrammiga, mida on läbi viidud erinevates Euroopa riikides koostöös erinevate disainiorganisatsioonidega. 

Programmis on olulisel kohal järgmised põhimõtted: võimalik õppida töötamise ajal; intensiivne suhtlus õppija ja tuutori vahel; värske sisu otse reaalsusest; vähe teooriat, rohkelt praktilisust ja igapäevatöö täiustamist.

Lae alla Programmi detailne tutvustus.


Grow Design Leadership programmi tutvustamiseks toimub kaks tasuta demoveebinari: 14. november kell 16.00 - 17.00 ja  24. november kell 16.00 - 17.00.

Registreeri Grow Design Leadership DEMOVEEBINARILE

Registreeri ennast Grow Design Leadership PROGRAMMI

GROW