Disainibuldooserist välja kasvanud Worxpace PRO Tallinna Motor Show‘l

Uudne Worxpace PRO hooldusauto, mis on mugav mobiilne töökoht tehnika hooldusettevõtetele, osaleb 8.-10. märtsil Tallinn Motor Show'l.

Veoki Pealisehituse OÜ, kes osales Disainibuldooseri programmis on tulnud välja uudse Worxpace PRO hooldusautoga ning sellega on võimalik tutvuda Tallinn Motor Show‘l.

Veoki Pealisehituse OÜ on enam kui 25-aastase kogemusega sõidukite pealisehituste, furgoonide ja haagiste tootja Järvamaal ning Disainibuldooseri programmiga liituti sooviga arendada välja uus oma toode. Disainiauditis analüüsiti ettevõtte võimalusi toote ja sihtgrupi valikuks ning programmi II etapis alustati arendusprotsessiga. Välja töötati uus tootesuund – mobiilne töökoda, mis kannab nüüdseks nime Worxpace PRO hooldusauto. Eesmärk oli luua uuele tooteseeriale oma kaubamärk ja väärtus-pakkumine, millega konkureerida ning tulla välja demotootega. Koostööd tehti disainibürooga Brand Manual.

Worxpace PRO mobiilses töökojas on küllaldaselt ruumi tööriistade hoiustamiseks, samuti on seal töötasapinnad, nii sõiduk sees- kui väljaspool. Mobiilne töökoda on varustatud mitmesuguste seadmetega. Sandwich-paneelidest seinad isoleerivad sõiduki kere ning ühtlasi on sõiduk varustatud LED-töötuledega.

Autos on enam kui 8 kuupmeetrit rohkem mahtu kui kaubikul ning rohkem ruumi töötamiseks, tehnikale ja varuosadele. Tegemist on 7-kohalise sõidukiga.

Mobiilse töökoja väljatöötamisel lõid lisaks tootja Veoki Pealisehituse OÜ tootmisjuhile Peep Kristalile kaasa Eesti parimad tööstusdisainerid büroost Ten Twelve eesotsas Mihkel Güssoniga.

Worxpace PRO demoautoga on võimalik tutvuda Eesti Näituste messikeskuses toimuval Tallinn Motor Show'l
8.- 10. märtsil 2019.

Vaata lähemalt: www.worxpace.pro

Disainibuldooser oli tööstusettevõtetele suunatud programm, kus koolitajate ja mentorite toel aidati Eesti ettevõtetel kasvatada oma toodete ja teenuste lisandväärust läbi tootearenduse ja kliendikesksema toodete pakkumise. Programmi aitasid ellu viia ka Taani juhtiv disaini- ja konsultatsioonifirma Attention Group ning 15 Eesti disainijuhti. 

Loe Disainibuldooseri kohta edasi siit