Circular Design HOW TO? New European Bauhaus

Uus ‚‚Euroopa Bauhaus‘‘ ja jätkusuutlik disain


Aprillikuu veebinari näol on tegu natuke erandliku HOW TO? sessiooniga kuna võtame vaatluse alla algatuse, mis peaks tooma Euroopa rohelise kokkuleppe meie elukeskkonda - New European Bauhaus (NEB). Uus „Euroopa Bauhaus“ soovib kaasata kogukondi, omavalitsusi, kunstnikke ja teadlasi elukeskkondade arendamisse ja ökosüsteemide hoidmisse, nii linnas kui väljaspool seda.


Veebinaril tutvustab Euroopa disainiorganisatsioonide võrgustiku (BEDA) juht Päivi Tahkokallio uue „Euroopa Bauhausi“ sisu ja eesmärke. Teda täiendab Euroopa Komisjoni esindaja Vera Winthagen, kes on üks võtmeisikuid Komisjoni NEB-i tiimis. Arutame, kuidas uus „Euroopa Bauhaus” suhestub ringmajanduse ja -disainiga ning mida see tähendab disaineritele.

Samuti kuuleme pakendiinnovatsioonist - Kinge Gardien Grow agentuurist esitleb kogemuslugu Paboco case study näitel. Paberist pudeli loomine pakkus disaineritele väljakutseid ja võimalusi ringdisaini protsesside rakendamisel ja igapäeva-pakendite teema lahtimõtestamisel laiemalt.

Vestlust modereerib disainer ja disainijuht Dan Mikkin.

Millal: 15. aprill 2021
Aeg: 17:00 - 18:30 PM (GMT+3)
Esinejad: Päivi Tahkokallio, Vera Winthagen ja Kinge Gardien
Moderaator: Dan Mikkin
Keel: Inglise
Koht: ZOOM
Hind: Tasuta, ent eelnev registreerimine vajalik
Kellele: disainerid, ringmajanduse ja jätkusuutlikkuse eksperdid, tootearendajad ja muud huvilised

REGISTREERIMINE


Rohkem infot sündmuse ja esinejate kohta: disainikeskus.ee/news/the-circular-design-how-to-session-4-new-european-bauhaus


Circular Design HOW TO? sessioone korraldab Eesti Disainikeskus, koos EcoDesign Circle projekti partneritega.


Ringdisain