Avanes Eesti turismitettevõtetele suunatud teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklassi teine voor

EAS Turismiarendus-keskuse ja Eesti Disainikeskuse poolt välja kuulutatud „Turismiettevõtete teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklass 2021-2022“ programmi teise gruppi kandideerimine on alanud!


Meistriklassi saab kandideerida Puhka Eestis veebilehel 7. märtsini 2022.

Meistriklass on suunatud turismiettevõtetele, kellel on soov arendada ja turule tuua uusi turismiteenuseid ning muuta need külastajatele atraktiivsemaks ja kättesaadavamaks disainmõtlemise ja digilahenduste kaasabil. Meistriklassi esimene grupp startis 12. jaanuaril 2022 ning esimese grupi ettevõtetega saab tutvuda siin.

Fotol: Esimese grupi avapäev 12. jaanuaril 2022


Teise grupi meistriklassi kestus on aprill-september 2022 ning programmi silmapaistvaimate läbijate vahel läheb jagamisele 10 000 € suurune auhinnafond.

Meistriklassi tulemusena õpivad turismiettevõtted kasutama süsteemsemalt teenusedisaini, sh digitaalsete teenuste arendamise metoodikaid ja tööriistu ning saadud kogemusele toetudes väärtustama teenusedisaini kasutamist ettevõtte strateegilises juhtimises. Lisaks saavad ettevõtted praktilise kogemuse koostööst teenusedisaineriga ning teadmised, kuidas andmeid ja digitaalseid lahendusi strateegiliselt kasutada oma äriprotsesside arendamisel ja juhtimisel.  

Programmi mentoriteks on 20 teenusedisainerit, sh nii traditsioonilisemad teenusedisainerid kui digitaalsete teenuste arendamise eksperdid, kes töötavad Eesti tugevaimates ja eriilmelistemas disainibüroodes ning omavad varasemat kogemust turismiettevõtetega seoses Disainibuldooseri ja EAS erinevate meistriklassidega. Kõikide programmi koolitajate ja teenusedisaini mentoritega saab tutvuda siin.

 

Meistriklassi kandideerimise info on täies mahus kättesaadav Puhka Eestis veebilehel: https://www.puhkaeestis.ee/et/turismiprofessionaalile/teenused-ja-toetused/turismiettevotete-teenusedisaini-ja-teenuste-digitaliseerimise-meistriklass-2021-2022

 

EAS Turismiarenduskeskuse partneriks „Turismiettevõtete teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklass 2021-2022“ elluviimisel on Eesti Disainikeskus. Meistriklassi läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

„Turismiettevõtete teenusedisaini ja teenuste digitaliseerimise meistriklass 2021-2022“ projektijuht on Eesti Disainikeskus MTÜ: meistriklass@disainikeskus.ee


Meistriklass