Algas kandideerimine Tallinna Disainikaardile 2018/2019

Tallinna Disainikaart on ainus linnakaart, mis koondab ja toob esile silmapaistvad avalikud ruumid Tallinnas, mis eksponeerivad ja väärtustavad kaasaegset Eesti disaini. Kaardilt leiab Eesti disainiga sisustatud kohvikuid ja hotelle, disaini müüvaid salonge kui ka näitusepindu ja muuseume. Kohad on linnapildis tähistatud kollase D-tähe kleepsuga.


Kandideerimiseks palume täita ankeet hiljemalt 20. mai 2018
Kaardile saab kandideerida SIIN.
 
Disainikaarte jagatakse tasuta kõikides kaardil märgitud kohtades, lisaks Tallinna turismiinfopunktides, turismimessidel, lennujaamas, sadamas, hotellides, temaatiliselt sobivatel rahvusvahelistel konverentsidel ning Eesti Disainikeskuse poolt korraldatud üritustel.

Silmapaistvuse ja külastatavuse suurenemine” – need on peamised põhjused, miks Erle Võsa Tangsoo peab oluliseks, et A-galerii oleks Disainikaardil esindatud. “Aastaid kaardil olemise kogemus on näidanud, et külastaja, keda Disainikaart huvitab, on kultuuri- ja disainiturist, kes käibki poed, galeriid ja muud kunsti ja disaini pakkuvad ettevõted läbi, et saada tervikpilt Eestis loodavast disainist. Tihti on nad ka ostuvõimelised ja -huvilised.

Esitatud taotlustega tutvub ning nende seast teeb valiku eriala professionaalidest koosnev Disainikaardi 5-liikmeline komisjon (Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum, Eesti Disainerite Liit, Eesti Disainikeskus). Disainikaardile pääsenud ettevõtteid teavitame mai lõpus. Disainikaardi paberväljaande osalustasu on 130€+km. Tasuda saab Eesti Disainikeskuse poolt väljastatud arve alusel.

Värskendatud kujundusega üheteistkümnes trükk, tiraažiga 20 000 eksemplari valmib 2018. aasta juuliks nii eesti, vene, inglise, soome kui ka saksa ja rootsi keeles.

Esimene Tallinna Disainikaart anti välja 2006. aastal Disainiaasta raames, seejärel on täiendatud kaart ilmunud kümnel aastal.


Lisainfo:

Kaire Rannik
kaire.rannik@disainikeskus.ee
+372 53459799

disainikaart