Eesti Disainikeskus viis kokku Eesti Rõiva- ja Tekstiililiidu liikmed ning Eesti disainibürood

19. mail toimus Eesti Disainikeskuse kontoris kontaktseminar kogemuste jagamisega strateegilise disaini kasutusest ja digitaliseerimisest.


Rääkisime disaini strateegilise tööriistana kasutamisest ja digitaliseerimisest, arutlesime Eesti rõivatööstusettevõtete hetkeolukorra üle, võrgustusime ning planeerisime tuleviku koostöövõimalusi.  

Selliste kohtumiste eesmärk on võimaldada saada ettevõtjatel tuttavaks Eestis tegutsevate disainibüroodega ning tutvuda disainikasutuse võimalustega ning rakendada neid.

Fotol: Disainistuudio MI/KL esindaja Mihkel-Emil Mikk


Eesti Disainibüroode võrgustiku liikmetest olid esindatud:

Brand Manual - Kaarel Mikkin ja Margus Klaar
Helmes - Rait Matiisen
Identity - Ants Lusti
MI/KL - Mihkel-Emil Mikk
MobiLab - Veiko Raime ja Birgit Tell
Mikkin & Mikkin - Dan Mikkin

Teiste Eesti Disainibüroode võrgustikku kuuluvate  disainibüroodega saab tutvuda Leia disainer rubriigis. Hetkel kuulub disainibüroode võrgustikku 50 disainibürood/disainistuudiot.

Fotol: Eesti disainibüroode võrgustiku liikmed ja ERTL liikmed


MTÜ Eesti Rõiva- ja Tekstiililiit (ERTL) on rõiva- ja tekstiilitootmisega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute vabatahtlik mittetulunduslik ühendus, mille põhieesmärgiks on rõiva- ja tekstiilitööstuse arengu edendamine ning oma liikmete ühiste huvide esindamine ja koostöövõimaluste loomine. Nende liikmeskonda kuuluvad nii pea sajandivanuste Eesti tekstiili- ja õmblustööstuse traditsioonide edasikandjaid kui ka dünaamiliselt arenevaid ettevõtteid, mis on loodud taas-iseseisvumise aegadel. Liidu liikmed on ühiskondlikult aktiivsed, oma valdkonna tunnustatud ja innovaatilised ettevõtted.Sündmust toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.

Disainibüroode võrgustik