Disainiturg. LAPSED

Vaata, mida leiab Disainiturul laste kategoorias:


COSTUME PUZZLE


COSTUME PUZZLE kostüümipusle on arendav mäng lastele vanuses 4-15 ja on esimene seljas kantav riiete ehitamise mäng maailmas. COSTUME PUZZLE mäng koosneb eri värvi viltmoodulitest ja juhendiraamatust. Mooduleid saab omavahel kergelt kokku ja lahti ühendada - just nagu ehitaks klotsidest maju. Kostüüme saab luua karbis oleva juhendi järgi või olla loominguline ja disainida midagi täiesti uut. Näiteks, luua endale seelik, ehitada see edasi kleidiks ja lammutada seejärel pluusiks. Kostüümi disainimise protsess on sama põnev kui kostüümi selga proovida ja loodud tegelaskuju mängida. Kostüümipuslega võib igaühest saada rõivadisainer!


EMMA AND THEO


Emma and Theo on Eestis disanitud ja valmistatud riided lastele ja naistele. Armastame naturaalseid materjale, talvel on meie suur lemmik vill ning just meriinovill, mis on naha vastas eriti pehme ja soe. Pehmed meriinovillased kudumid, kleidid tüdrukutele ja naistele ning villased mantlid. Disainiturule tuleme uute meriinovillaste kudumitega. Kuna meriino lamba vill on väga pehme ja inimeste poolt armastatud, siis on uueks talveks tulemas uued disainid.


EUTS


Euts nahast papud väikelastele on valmistatud naturaalsest taimpargitud nahast, mida ei ole töödeldud nahale ohtlike kemikaalidega. Tegemist on käsitööga. Iga valminud paar on isemoodi ja tallale joonistuv jalajälg jutustab lapsepõlvest. Sissekandmisel kujuneb välja parem ja vasak jalg. Eutsid on saadaval suuruses 0 - 4 aastat. Eutsid on tore kingitus pisibeebile, praktiline ost esimesteks sammudeks ning asendamatud siis, kui paigal püsimiseks enam aega ei jagu. Tänu elastsele paelale püsib Euts hästi jalas. Eutsi kandes on lapse jalg kaitstud, kuid samal ajal säilib kontakt maaga.


KADRIORU KARUD


KADRIORU KARUD on loodud aastal 2008. Eesmärgiks on uuskasutus, keskkonnasõbralikkus ja naturaalsus. Kadrioru Karud on valmistatud naturaalsetest vintage kangastest. Tooted on klassikalised ning nostalgilised , sobivad suurepäraselt sisustuselemendiks. Valikus on karu, jänes, siil, rebane. Iga toode on uus ja kordumatu, sest alati on erinev kangas, mis muudab ka toote suurust ning kogu välimust.


MÖH


MÖH on 2017. aastal loodud kodumaine ettevõtmine, mis sündis soovist ja vajadusest pakkuda värvilise plastiku ja mänguasjade virr-varri vahele midagi lihtsat, naturaalset ja praktilist. Käsitööna valminud toodete materjalid on hoolikalt valitud, puhtad ja lapsesõbralikud. Meie valik muudkui täieneb ning seegi kord saavad talveks valmis uutes toonides mänguasjad ning puuvillased tekid ja rätikud. Lisaks uute vahvate tegelastega illustratsioonid ja postkaardid. Töö käib ka selle nimel, et mänguasjade hulka nii mõnigi päris uus tegelane/toode jõuaks.


WOOL IN LOVE


WOOL IN LOVE on kodumaine pereettevõte ja me tegeleme kudumite tootmisega. Oleme üle 12 aasta tegutsenud ja omame pikaajalist kogemust villaste rõivaste tootmisel. Armastusest villaste rõivast vastu, sündis kaks aastat tagasi meie enda rõivabrand WOOL IN LOVE, mis pakub naturaalseid ja kvaliteetseid rõivaid beebidele ja väikelastele. Kõik meie tooted on disainitud ja valmistatud Eestis, Viljandis. Me koome ise kanga ja õmbleme kohapeal kokku. Valikus on kombenesioonid, kampsunid, püksid ca 1. kuu kuni 4. aasta vanustele lastele. Lisaks pakume beebitekke ja erinevaid mütse. Meile on oluline, et rõivad oleksid naturaalsed ja kõrge kvaliteediga ja seetõttu oleme toormaterjaliks valinud Itaalia ja Austria lõngatootjate 100% lambavillased ja 100% meriinovillased lõngad. Iga toode valmib hoole ja armastusega ja sisuliselt käsitööna.

TRALLIBUSSIKOONDIS


TRALLIBUSSIKOONDIS on lõbusa disainiga tekstiiltooteid valmistav hobiettevõte, mis valmistab Trallibusse - lustakaid bussikujulisi padi-mänguasju. Trallibussikoondisest saab kodustada kaisutamiseks sobilikus formaadis busse, tramme ja trolle, kuid ka mikrobusse, operatiivautosid või soovikorral hoopis hipibussi. TRALLIBUSSIKOONDIS toob disainiturule klassikalised Trallibussid, mis on lõbusates värvides bussikujulised padjad, mida saab kasutada ka mänguasjadena. Trallibussid on trükitud 100% puuvillasele kangale ja sisuks on poroloon. Täiesti uue tooteseeriana tuleme välja Garaažiühistuga, mis koosneb garaaž-mänguasjakorvist ja kõrisevatest mini-autodest.


höp


HÖP on kirjastus, mis loob lastele arendavaid tegevusraamatuid. HÖP seob mängu õppimise, meisterdamise ja joonistamisega. Siin kohtuvad ema-intuitsioon, haridusteooria ja Eesti illustraatorite imeilusad joonistused. HÖPi tegevusraamatud on sündinud igapäevastest mängudest ja olukordadest, arendatud ning testitud üheskoos lastega. Meie jaoks on oluline, et raamatud hakkavad laste käes ise oma elu elama: panevad tööle fantaasia ja leiavad loomuliku koha laste omaalgatuslikes tegemistes.


Pühapäeval, 15. detsembril kell 11-18, toimub Kultuurikatlas Eesti suurim Disainiturg. Disainiturult leiab kvaliteetset ja eriilmelist disaini Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Sel aastal soovis Disainiturule kandideerida 260 disainerit Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Ukrainast ja Soomest, kellest žürii valis välja 121. Tutvu kõigi Disainiturule tulevate disainerite ja brändidega siin.

disainiturg