Disainiturg. KOSMEETIKA

Tutvu Disainiturule tulevate kosmeetikabrändidega lähemalt siin:


TUUL ORGANIC SKINCARE


Tuul tahab muuta loodusliku uueks standardiks meeste kosmeetikas pakkudes orgaanilisi, lihtsaid ja eetilisi igapäevaseks kasutamiseks mõeldud ilutooteid. Tuul on perefirma, mis asutati 2016. aastal Eestis, missiooniga lihtsustada meeste elu. Looduslik on olnud brändi DNA-s esimesest päevas peale. Disainiturule tulevad šampoon, deodorant, hambapasta, vedelseep, limiteeritud postrid jms.


BOTANIC GARDEN


Botanic Garden on edasipürgiv ja dünaamiline ettevõte, mis valmistab käsitsitehtud kosmeetikat ja aksessuaare. Me loome orgaanilist kosmeetikat kasutades enda retsepte “Harmoonia ja Ilu” saavutamiseks, ühendades neid Ajurveeda põhimõtetega.

BERRICHI

BERRICHI looduskosmeetika on sündinud usust, et puhas ja looduslik on nahale parim. Berrichis kohtuvad traditsioonid ja teadus: kaks aastat uurimistööd Aasia iluarsenalis sajandeid tuntud vetikate ning eri maade looduskosmeetikast pärit super-õlidega. BERRICHI kreemid on niisutavad, toitvad, vananemis- ja põletikuvastased. Sobivad igapäevaseks kasutamiseks, kaitsevad UV-kiirguse ja väliste stressorite eest.
Berrichi on teaduspõhine ja vegan. Parabeeni, silikooni, sünteetiliste lõhna-, säilitus- ja värvaineteta. Toodetud orgaaniliste õlide baasil ning sobib tundlikule ja allergilisele nahale.


loond°


loond° tooted on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest, mille tooraine pärineb maakera ülemistelt põhja laiuskraadidelt, kus kasvukeskkond on karmim, aga loodus sitkem ja tugevam. Oleme valinud parimate omaduste ja toimeainetega taimed ning loodusvarad, mis on ökoloogiliselt puhtad. loond° tooted on väljaarendatud koostöös teadlaste ja wellness spaadega ning on mōeldud nii professionaalseks kui ka tavakasutamiseks. loond° tootevalikust leiab nii põhjamaise naha jaoks loodud uhiuue näokreemi, Värska ravimudal ja raviveel baseeruvad nahahooldustooted kui ka uudse sooja vahaga kätehoolduse. loond° esitleb uhkusega just põhjamaisele nahale mõeldud näokreemi, milles on kasutatud siinses karmis kliimas vastupidavate taimede saadusi, et kaitsta ja turgutada meie nahka külmal ja niiskel ajal.


TILK!


TILK! on värske ja puhas looduskosmeetika Saaremaalt! Meie tootevalikusse kuuluvad nahahooldustooted. Oma tootmise juures kasutame ringmajanduspõhimõtteid ja jätkusuutlikke printsiipe. TILK! puhtad ja värsked kreemid muudavad naha siidiselt pehmeks. Kreemid on valmistatud puhtast ja looduslikust toorainest ja on mineraalōli,- parabeenide- ja sünteetiliste lisaainetevabad.

Pühapäeval, 15. detsembril kell 11-18, toimub Kultuurikatlas Eesti suurim Disainiturg. Disainiturult leiab kvaliteetset ja eriilmelist disaini Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Sel aastal soovis Disainiturule kandideerida 260 disainerit Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Ukrainast ja Soomest, kellest žürii valis välja 121. Tutvu kõigi Disainiturule tulevate disainerite ja brändidega siin.

disainiturg