Disainiturg. KOHVIKUALA

Disainituru kohvikuala asub Kultuurikatla 0-korruse väikeses saalis, kus on esindatud järgmised brändid:

Nohik - coffee & juice


Nohiku nime taga on pikk ajalugu, väärtused, elustiil, kogukond ja bränd. Oma olemuselt kuvab Nohik täisväärtusliku eluviisi ja inspireerivat õhkkonda, mis tooks kokku aktiivsed ja maailmast huvitatud nohikud. Oleme Nohikud, kelle kireks on valmistada head ja kvaliteetset kohvi ning tervislikke smuutisid. Valmistame kohvi ainult kvaliteetsest toorainest. Kohvi valmistamisel kasutame väikeste ja eriliste kohviröstlate toodangut - The Brick Coffee Roastery (Eesti), Rocket Bean (Läti), Kalve (Läti). Oma smuutides kasutame vaid puhast ning naturaalset toorainet, me ei lisa suhkruid, ega muid siirupeid. Kõik meie smuutid on tervislikud ja tehtud puhtast toorainest.


KOKOMO Coffee & Karjase Sai - Värskeim röstikoda ja pop-upide kuningas Eestis!


Kas oled kuulnud saiasabast Koplis? See ei ole see supiköögi svamm mida igaltpoolt niisama saab, see on uus KOKOMO kohv ja KARJASE saia ühistootmine kunagises Põhjala Tehase kummitööstuses Kopli liinidel. Klassikalised espressopõhised kohvijoogid ning eripäritolu filterkohv, mis loovad ennenägematu koosluse pagaritoodetega. Menüüs võivad, kuid ei pruugi olla järgmised tooted:
#espresso #cappuccino #flatwhite #singleoriginbatchbrew  #cacioepepetwist #mandliploomicroissant #apelsinikaneelibulle #kardemonibulle #croissant #kardemonimonkeybread  #karjasesai #karjaserukkileibseemnetega #baguette


KORILASE KÖÖK/HEAVY MENTAL

Korilase Köögi toit on lihtne ja aus, valmistatud suure hoole ja armastusega.
Väärtustades puhtaid maitseid, kasutame võimalikult palju kohalikku Eestimaist toorainet - metsast, merelt, põllult. Meie Köök sõltub hooajast ning oma tegemistes tahame olla võimalikult säästlikud, hoides loodust ning kasutades toorainet maksimaalselt. Meile meeldivad päris asjad ja meile meeldib teha neid otsast lõpuni ja ise! Lisaks maitsvale toidule leiab Korilase Köögi letist ka Heavy Mentali lahedad T-särgid, pusad ja kotid.


METSIK KOHV

Metsik kohv on hingelt metsikud kodustamata kohvivõlurid ratastel, kes on kompromissitud kvaliteedi otsingul. Meie itaallasest voolab välja Eestis röstitud KOKOMO ubadest pressitud must kuld, mis pole veel kedagi külmaks jätnud. Disainiturule tulevad espressopõhised joogid, tee, kakao, pudedatud vesi ja Öun limonaad.

BEKKER PAGARIÄRI


Bekker Pagariäri küpsetab Kalamaja ja Kopli piiril su igapäevast värsket leiba, kringlit, küpsist, pirukat ja torti. Alati kvaliteetsest toorainest, eelistades kodumaist ja mahedat ning välistades kunstlikud toiduvärvid ja lisaained. Disainiturule tuleb:
- Jõulukeeks (rikkalik tumedas rummis leotatud marjade ja jõuluste vürtsidega keeks)
- Piparkoogid ja piparkoogitainas
- Kõrvitsa- ja soolakaramelli brownied
- Juuretisega rukkileib
- Erinevad küpsised (vegan maapähklivõi, kaeraküpsised)
- Võikringel tüümiani ja soolahelvestega ning veel mõned uuemad tooted


TAURAITE COUNTRY SPIRITS

Tauraite Country Spirits'i tooted on auhinnatud disainiga ja omavad kõrget kingiväärtust. Meilt leiate ligi 15 toodet — disainpuidust kingikomplektid, käsitööliköörid ja maitseained — kõik see on mõeldud just kingiostajale. Me ei tee lihtsalt jooke! Tauraite Country Spirits on kahe näitleja eneseväljendus - meie panus Eesti ja miks mitte ka kogu maailma toidu- ja joogikultuuri. Disainiturul toimub meie uue sisu ja kujundusega "Chilli & Vodka" nimelise joogi esmaesitlus. Lisaks jõuavad ostjate ette ka uued disainpuidust kingikomplektid, kus on kombineeritud maitseained ja meie erinevad 100ml joogipudelid. Esmakordselt jõuab ostjateni ka aastakäiguliköör "Sõstar & Suits Vintage 2018", mustsõstra-münditee ja eri tulisusega tšillisoolad.

GELATO LADIES


Gelato Ladies missiooniks on valmistada iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Tootmine toimub kohvikus kohapeal olevas jäätiselaboratooriumis ning eelistatud on kodumaine ja Itaalia päritolu värske tooraine hoolikalt valitud tarnijatelt.


AJAKIRI EMA


Kohvikualal ootab disainiturulisi ka ajakiri EMA. Ajakiri EMA on uue aja emadele ja isadele mõeldud ajakiri, mis toetab ja inspireerib. Disainiturul pakume EMA- ja ISA-pusasid. Äsja on valminud ka pusade jõulukollektsioon! Lisaks saab meilt ka lahedaid musta värvi EMA- ja ISA-turukotte.


Kultuurikatla peauste ees ootab teid Food Ambulance FOOD TRUCK

Food Ambulance FOOD TRUCK pakub hämmastavalt häid käsitööburgereid ja näputoitu! Menüüs saadaval:
- Käsitööburgerid: Krõbekana mango burger, BBQ rebitud liha burger, Rukkiburger.
- Erinevad näputoidud alates bataadi friikartulitest kuni hiidkrevettideni välja!


Erandkorras on pühapäeval avanud oma uksed disainiturulistele ka Kultuurikatlas asuv RESTORAN KORSTEN!

Restoran Korsten. Tallinnas vanasse ajaloohõngulisse Kultuurikatlasse rajatud restoranist õhkub armastust hea toidu ja väärt joogipoolise vastu. Kultuurikatel asub endises Tallinna Linna Elektri Keskjaama hoones, mis alustas tegutsemist 1913. aastal ning lõpetas töö 1979. Restorani avatud köök on elevust tekitav ning koht on hea seltskonnaga tõeliselt mõnus kohtumispaik. Itaaliapärane menüü, päevapakkumised, mõnus kokteilivalik ja õdus interjöör loovad maitseelamusi. Oleme veendunud, et armastus käib kõhu kaudu, hea toidu eest hoolitseb pikaajalise restoranitöö kogemusega Karol Pawlik.
NB! Restorani Korsten pääseb ainult läbi Disainituru peauste (Korstnapoolne sissepääs 15.12 suletud)

Terve päeva hoolitseb Disainituru muusikalise miljöö eest  grupeering Öömaja.disainiturg