Disainiturg. ILLUSTRATSIOON

Vaata, kes tulevad Disainiturule illustratsiooni kategoorias:


ANIMALS IN DRESSES


Animals in Dresses bränd on Leedu päritolu illustraatori Reda Tomingase poolt loodud. Peamiselt kujutab ta veidras, naljakas ja ebamugavas olukorras loomi ja inimesi. Tootevalikus on postkaardid, kõrge kvaliteediga prindid ja aasta 2020 seinakalender.KRÕÕT KUKKUR ILLUSTRATIONS


KRÕÕT KUKKUR ILLUSTRATIONS on bränd, mis keskendub illustratsioonile ja seda mitte ainult paberil. Tootevalik on lai ning käekiri mitmekülgne ja humoorikas, seega igaüks leiab midagi kas endale või sõbrale. Lisaks originaaljoonistustele, tõmmistele ja printidele, leiab valikust erinevaid email rinnamärke, kaardipakke, kleepse, magneteid ja embleeme. Siiditrükiga on kaunistatud orgaanilisest puuvillast särgid, pusad ja kotid. Esmakordselt tuleb turule ka orgaanilisest puuvillast kootud tekk.

illustrations STUDIO


ILLUSTRATIONS STUDIO on 2015. aastast tegutsev kolme moedisainerist illustraatori ettevõtmine. Cärol Otti, Triin Tinti ja Marleen Afanasjevi tööde ühedavaks jooneks on ettearvamatu ning kordumatu tušš, mille abil sünnivad käsitsi tehtud unikaalsed ja originaalsed eksemplarid nii suuremates kui ka väiksemates formaatides. Iga üks leiab oma!

SVIITER

SVIITER on disainibüroo, kes oma igapäevatoimetuste kõrvalt panustab ka oma kalendrite ja särkide sarja. Sarnaselt eelmisele aastale posterkalendrid, tulemas on nii uusi kujundusi, erilahendusi kui ka eelmise aasta uuendusi. Lisaks võib leida valikust ka meie oma kujundustega t-särke.
Uued kalendrimudelid, erilahendused ja oma kujundusega apparel.


AW STUFF


AW Stuff bränd toodab koomiksitega särke, kotte, pusasid, postkaarte, raamitud pilte, mängukaarte, originaaljoonistusi, koomiksiraamatuid.

EstWallArt


EstWallArt - Eesti modernistlik (funk!) arhitektuur 1920. ja 1930. aastatest. Kõik väljaprindid on puitraamiga, paksul paberil, enamasti 30X40 cm formaadis.


graafika.ee

graafika.ee on platvorm, mille visiooniks on kaasaegse graafika edendamine ja mõtestamine. Meie missiooniks on teha seda läbi erinevate praktikate: näitusetegevus, töötoad, vestlusõhtud, artiklid. Kõik meie kunstnikud on varasemalt õppinud graafikat ning lisaks ühtsele mõtteviisile seob meid ka ühine stuudio. Disainiturule toome isikupärased käsitsitrükitud graafilised lehed ja kaardid. Kõik graafika.ee stuudios tegutsevad kunstnikud on tunnustatud graafikud: tutvustame viimaste aastate loomingut ja tegemisi ning igaüks võib leida midagi endale kingikotti.ELINA SILDRE JA JOONAS SILDREElina Sildre ja Joonas Sildre teevad peamiselt illustratsioone ja koomikseid. Elina Sildrelt tulevad Disainiturule prindid, akvarellid, kaardid, magnetid ning Joonas Sildrelt graafiline romaan Arvo Pärdist.


JUHAN KUUSI DOKFOTO KESKUSDokfoto Keskus toetab dokumentaalfotograafia väärtustamist ja valdkonna arengut Eestis ja Eesti dokumentaalfoto tutvustamist maailmas. Dokfoto Keskuse missioon on koondada fotograafe ja teisi dokumentaalfotograafiast huvitunuid, et rääkida lugusid, mis inspireerivad, rikastavad, kaasavad ja muudavad elusid. Dokfotos on elu! Disainiturul tulevad müügile allkirjastatud fototeosed, postkaardid ja märkmikud erinevatelt Eesti fotograafidelt, sh on esindatud Juhan Kuus, Maksim Mjödov, Annika Haas, Silvia Pärmann, Luca Berti, Arno Saar jpt. Näiteks on võimalik soetada Maksim Mjödovi ja Luca Berti väikesetiraažilisi käsitsi ilmutatud must-valgeid hõbeželatiinfotosid, aga ka Arno Saare allkirjastud töid Nõukogude Eesti punkaritest.


LABORA


Labora ühendab Tallinna Paberi ja Tallinna Kalligaafia Kooli meistrite kogemusi ja oskusi. Pakume erakordset kombinatsiooni kõrgtrükist, käsitsi valmistatud paberist ja kalligraafiast. Traditsioonilisi tehnikaid kaasaegse disainiga ühendades loome unikaalseid ja inspireerivaid tooteid. Disainiturule tuleb ka seemnepaberist jõulukaunistused - kress-salati seemnetega.LUSTE


Luste on disainplakatitele keskendunud uus Eesti bränd, mille eesmärgiks on panna seinad elama. Plakatid on mõeldud sisekujunduselemendina ja sobivad koju, kontorisse ning avalikku ruumi. Illustratsioonid on inspireeritud meid ümbritsevast loodusest. Autoriks Martin Veisman, disainistuudio Ruum 414. Luste esimeses kollektsioonis on 6 lilleplakatit, 2020 kalender ja postkaardid. Luste toodetega saabki esmakordselt tutvuda Disainiturul.

Pühapäeval, 15. detsembril kell 11-18, toimub Kultuurikatlas Eesti suurim Disainiturg. Disainiturult leiab kvaliteetset ja eriilmelist disaini Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Sel aastal soovis Disainiturule kandideerida 260 disainerit Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Ukrainast ja Soomest, kellest žürii valis välja 121. Tutvu kõigi Disainiturule tulevate disainerite ja brändidega siin.
disainiturg, illustratsioon