Disainiturg 2021. SISUSTUS&LEMMIK

Tutvu lähemalt sisustuse ja lemmiku kategooria disainibrändidega, kelle leiad 19. detsembril toimuvalt Disainiturult.


Varasemalt Kultuurikatlas toimunud Disainiturg toimub sel aastal 19. detsembril kell 11-18 Telliskivi Loomelinnakus kuna Loomelinnak võimaldab inimesi paremini hajutada. Disainiturulised on jagatud ära kolme erinevasse avarasse ruumi, mis kõik asuvad Loomelinnaku platsi ääres: Fotografiska 0 korrus, Roheline saal ja Void. 


Tutvu lähemalt sisustuse kategooria disainibrändidega, kelle leiad 19. detsembril toimuvalt Disainiturult:


SISUSTUS & LEMMIK


Bold Tuesday

boldtuesday.com 

facebook.com/boldtuesday 

instagram.com/boldtuesday

Bold Tuesday on eestlaste hinge pugenud oma minimalistlike reisiplakatitega. Kuid tootevaliku taga seisab reisimisest laiem filosoofia - panna inimesed täiega elama. Bold Tuesday aitab oma toodetega rohkem iseendasse vaadata ja selgusele jõuda, mida parima elu elamine tähendab. Sel Disainiturul tutvustab Bold Tuesday täiesti uut tooteseeriat, mis aitab tuua selgust, hoida fookust ja viia ellu eesmärke ja unistusi. Neile omaselt, ikka minimalistlikus ja puhtas disainikeeles. Seeriasse kuuluvad maailma kõige stiilsemad visioonitahvlid, mõttemustreid muutvad motivatsioonikaardid ja märkmikud.


Nufnuf

nufnufpets.com

facebook.com/nufnufpet

instagram.com/nufnufpet

Nufnuf on kodumaine lemmikloomabränd, mis pakub uuenduslikke tooteid kassidele ja koertele. Nufnuf tooted on põhjamaiselt minimalistliku disainiga ning müügil 20 riigis üle maailma. Meie meeskond koosneb andekatest disaineritest, kirglikest loomasõpradest ja suurest hulgast kassidest ning koertest.

Nufnuf’i põhikollektsioonist leiab pesasid, rihmu, trakse, mänguasju, matte ja lisatarvikuid nii kassidele kui koertele. Alates 2020.a. pakume lemmikuga matkamiseks ja autosõiduks mõeldud tooteid. Valik tooteid on valmistatud 100% naturaalsetest materjalidest, mis on ennekõike mõeldud allergilistele lemmikutele ja lemmiklooma omanikele, kellele on tähtis tervisklik elukeskkond.

Vetrinaaridele mõeldud tooteid pakume kaubamärgi NufnufVET all.


Pesuliisu

pesuliisu.ee

facebook.com/pesuliisu.ee

instagram.com/pesuliisu

Pesuliisu toodab puidust pesureste ja ökoloogiseid tekstiilide hooldusvahendid. 


uBent

ubent.ee

facebook.com/UBent

instagram.com/ubentestonia

uBent liidab puidu auruga painutamise kunsti ja kaasaegseid disainilahendusi. Puit kogu oma naturaalsuses, mis vormi kammitsetuna lubab fantaasial lennata. Nagu inspiratsiooniallikaks olevas Eestimaa looduseski meie toodetes sirgjooned peaaegu puuduvad. Puit on läbi aegade olnud üks kõige enimkasutatavam naturaalne materjal. Seda auruga töödeldes on võimalik luua vorme, mis järgivad puidukiudu ja säilitavad oma loomuliku tugevuse. Meie toodetes on see naturaalsus võimalikult suurel määral olemas, samal ajal on need tugevamad kui pildilt paistab. Kõige aluseks on aga siiski õhuline ja voogav disain ja kvaliteetne vormistus.DÜÜN


duun-store.com

facebook.com/duunstore 

instagram.com/duunstore

DÜÜN on Eestis käsitsi tehtud kontsept lõhnaküünlad, mis on pühendatud elu ilule läbi aastaaegade. Need on lood, mälestused ja emotsioonid, mis peituvad lõhnades. Okasmetsad ja rohelised aasad, terav pakane ja kuum liiv, õitsvad aiad ja suvevihm — igas küünlas peitub väike lugu elust põhjamaises Eesti looduses. Iga küünal on nimetatud rahvakalendri kuu nimetuse järgi ja valmistatud käsitsi meie koduses töökojas Tallinnas, kasutades looduslikku sojavaha ja lisades kõrgkvaliteetseid parabeenivabu aroomiõlisid. Kõik DÜÜN küünlad on cruelty-free ja vegan sõbralikud.


Upstairs Studio

upstairs-shop.com

facebook.com/upstairsdesignshop 

instagram.com/upstairs.shop

UPSTAIRS on disainistuudio, mis asub Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus. Tegemist on tootedisainer Pavel Sidorenko ning keraamik/graafiline disainer Maria Sidorenko väikese pereettevõtega. Stuudio poes on saadaval palju inspireerivat, et realiseerida oma kingiideid. Lisaks on pühapäeval kavas ka pop-up kohvik piparkoogi tellistega ning kuuseehete meisterdamise workshopid, nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kuseehete meisterdamisel kasutatakse trükkikodadest saadud paberjääke! Upstairs Studio asub Lamuu jäätisekohviku kõrval.


Tervikliku nimekirja Disainiturule tulevatest disaineretest ja disainibrändidest leiad siit


///

Sissepääs Disainiturule on külastajatele sel aastal tasuta. NB! Eesti Disainikeskus jälgib kõiki reegleid ja soovitusi, mis on riiklikult seoses COVID-19 puhanguga Disainituru toimumise ajal kehtestatud.disainiturg