Disainiturg 2021. LAPSED & LOODUSKOSMEETIKA

Vaata lähemalt, mida leiab kõige pisematele, 19. detsembril toimuvalt Disainiturult

Varasemalt Kultuurikatlas toimunud Disainiturg toimub sel aastal 19. detsembril kell 11-18 Telliskivi Loomelinnakus kuna Loomelinnak võimaldab inimesi paremini hajutada. Disainiturulised on jagatud ära kolme erinevasse avarasse ruumi, mis kõik asuvad Loomelinnaku platsi ääres: Fotografiska 0 korrus, Roheline saal ja Void. 


Vaata lähemalt, mida leiab kõige pisematele, 19. detsembril toimuvalt Disainiturult:


JOLO

facebook.com/JOLO-jonnipunnid

JOLO jonnipunn loomad on rõõmsa loomuga tujutõstjad mänguasjad, mis loovad erinevaid võimalusi mänguliseks tegutsemiseks. JOLO jonnipunn loomad on rõõmsate mänguasjade perekond. Hoogu andes võib ta muutuda vurriks või ootamatult muuta liikumise suunda, nõudes püüdjalt kiirust ja osavust. Vaatamata "jonnakusele" veerevad nad päris hästi, kuid tõusevad igast olukorrast alati võidukalt püsti. Jolo mänguasjade perekond on alles suhteliselt uus, mis loodud 2019. a. toimunud disainikonkursi "Laste asi" raames.

MÖH

moh.ee

facebook.com/MOHkids

instagram.com/mohkids

MÖH on 2017. aastal loodud kodumaine ettevõtmine, mis sündis soovist ja vajadusest pakkuda värvilise plastiku ja mänguasjade virr-varri vahele midagi lihtsat, naturaalset ja praktilist. Käsitööna valminud toodete materjalid on hoolikalt valitud, puhtad ja lapsesõbralikud.

Tootevalikust leiab mänguasjad, puuvillased tekid ja rätikud, illustratsioonid ja postkaardid. MÖH valik muudkui täieneb ning seegi kord saavad talveks valmis uutes toonides mänguasjad ning puuvillased tekid ja rätikud. Lisaks uute vahvate tegelastega illustratsioonid ja postkaardid. Töö käib ka selle nimel, et mänguasjade hulka nii mõnigi päris uus tegelane/toode jõuaks.


WolfBerry

wolfberry.ee

facebook.com/WolfBerry


Vineerist lastemööbel ja atraktsioonid siseruumidesse - kõikjale, kuhu lapsed on oodatud! Lastemööbel: lauad, toolid, kastid. Toodete autor on tööstusdisainer Meelis Unt. Tooted vastavad EU ohutusnõuetele. Viimistluses on kasutatud lastele sobilikke, sertifitseeritud, vesialuselisi peitse ja lakke, mis võimaldavad materjalina kasutatud, naturaalset ja vastupidavat kasevineeri kergesti puhastada ning UV kiirguse eest kaitsta.

Hetkel tootevalikus 15 toodet, kõik vajalikud mööbliesemed lastetuppa. Soovime, et meie tooted kestaksid põlvest-põlve, kui vanem on meie tootevalikust midagi soetanud, saab laps tulevikus omakorda oma lapsele midagi eelnevaga kokkusobivat lisaks valida.

KOSU väikelaste nõudesari

eneraud.com 

facebook.com/KOSUset 

instagram.com/kids_set_kosu

Keraamiline nõude sari KOSU on suunatud söömaõppivale väikelapsele ja nende vanematele, kes väärtustavad lapsega veedetud ühist aega ning hindavad lapse iseseisvust. Lapse arengu seisukohalt vajab väikelaps ergonoomilisi nõusid, käe suurusele vastavat tassi ning söömist abistavat kaussi ja taldrikut. Ergonoomilise vormi väljatöötamisele on pühendatud kõige rohkem aega, sest leida õige vorm oli nõudesarja väljatöötamisel tähtsaim osa.

Nõud on disainitud väikelaste käte suurust ja võimekust arvesse võttes. Ergonoomiline vorm toetab tassi käes püsimist ning kausi kaarjas küljekumerus võimaldab lapsel paremini toitu lusikale saada. Lapse iseseisev söömine ja nõude kasutamise oskus aitab kaasa motoorika arengule. Toetavaks teguriks on siinkohal ergonoomiline tass, kauss ja taldrik. Ise hakkamasaamine annab rohkem julgust jätkata.


Tilk!

tilk.bio

facebook.com/tilk.bio 

instagram.com/tilk.bio


Tilk! on looduskosmeetikabränd Saaremaalt. Tilk! tooted pakuvad mõnusat nahahoolitsust ja kodust spaa-elamust looduslike ja puhaste toodetega.

Sellel aastal üllatab Tilk! oma kliente uute pakendite ja paljude uute toodetega. Disainilaadal tulevad esmaskordselt tutvustamisele uhiuued tooted nii väikestele kui suurtele looduskosmeetika sõpradele. Disainiturul tutvustame esmakordselt uhiuusi tooteid nii lastele kui suurtele. Samuti lisanduvad tootevalikusse täiesti uued tootegrupid, et inimesed saaksid ennast pealaest jalatallani Tilk! kreemidega poputada.


Botanic Garden

       

botanicgarden.eu

facebook.com/botanicgardencosmetic 

instagram.com/botanicgardencosmetics

Botanic Garden kosmeetikabrändi peamiseks inspiratsiooniallikaks on kaunid Eesti taimed ja muud looduslikud koostisosad. Nende peamiseks koostööpartneriks on Kubja Ürditalu, kust tuleb ka suurema osa taimest, mida kasutatakse looduskosmeetika tootmiseks. Suurem osa Botanic Garden toodetest on valmistatud looduslikest eeterlikest õlidest.Tervikliku nimekirja Disainiturule tulevatest disaineretest ja disainibrändidest leiad siit


///

Sissepääs Disainiturule on külastajatele sel aastal tasuta. NB! Eesti Disainikeskus jälgib kõiki reegleid ja soovitusi, mis on riiklikult seoses COVID-19 puhanguga Disainituru toimumise ajal kehtestatud.


disainiturg