BringHope aitab rohkem kui 2 miljonit pagulast

Ootamatu kõne Taanist viis Bit Fineri millegi suureni - inimeste aitamiseni. BringHope heategevusorganisatsioon aitab rohkem kui 2 miljonit pagulast Iraagis.


Probleem: ISIS ründas Süüriat, mille tulemusena tekkis Kurdistani 2 miljonit pagulast, selle hulgas 600 000 last ning nad vajavad kiirelt abi. Abi all peame silmas toitu, medikamente ning sooje riideid. BringHope’il puudus veeb, mis aitaks neil seda lugu rääkida ja uusi annetusi saada.

Lahendus: Probleemide lahendamine kohapeal, et pagulased ei peaks Euroopasse rändama ja saaks olla õnnelikult kodumaal. Selleks on vaja hulgaliselt annetusi meditsiini asutustelt ning põhjamaade suurfirmadelt. Meie ülesanne oli teha veeb, mis aitab eesmärke lihtsamalt saavutada.

Tulemus: uus veeb, mis aitab eesmärke suuremalt saavutada läheb peagi üles. Presentatsioonide ja isiklike tutvuste abil on BringHope’i asutaja juba 10 miljoni USD väärtuses abi Kurdistani saatnud.BringHope on heategevusorganisatsioon ja aitab rohkem kui 2 miljonit põgenikku Iraagis. Miks? ISIS ründas 2013. aastal Süüriat ning Mosulit, mille tulemusena jõudis Kurdistani 5 miljonit suuruse elanikkonnaga piirkonda 2 miljonit põgenikku. Kohapealne olukord ei ole üldse kena ja tugevat kriitikat/poleemikat/traagikat tekitav teemat saaks lahendada palju paremini kui Euroopa juhtfiguurid seda ette kujutavad.

Alguse sai kogu projekt ootamatust kõnest. Meie väljakutse oli rääkida paljudele teadmata lugu kiirelt ja efektiivselt ning esimeseks kanaliks valiti veebileht, mis on optimeeritud suurtele kaladele ja peaks tekitama rohkem usaldusväärsust. Ehk aitame kiiremalt eesmärke saavutada.

Aktuaalne teema, hädas olevad inimesed ning veenev jutt viisid selleni, et Taanist lendas lennuk Tallinnasse ning maha peeti asjalik koosolek.

Plaanid ja eesmärgid paigas tegime mehise eeltöö ja andsime lehele esimesed visuaalid ning täiustasime kogu pilti hoolikalt selekteeritud sõnavaraga. Läheneme taaskord etapi kaupa ja esimene etapp saab peagi live’i!


Bit Finer soovib BringHope asutajale Dr. Mariwan Bakerile tuult tiibadesse ning on suurima heameelega ka edaspidi taustajõuks.

Klient: BringHope
bringhope.info
2016

Disainibüroo: Bit Finer
http://bitfiner.com/

Projektijuht: Argo Ingver
Disain: Lauri Post


veebidisain, Bit Finer