Bevira

Bevira on ühtne terviklik äritarkvara, kus ettevõtte äriprotsessid ja finantsarvestus on ühtses tarkvarasüsteemis. See tähendab, et Bevira on äritarkvara, mis säästab ettevõtjale aega. Bevira tuli meie juurde revolutsioonilise mõtlemisega ning nad tahtsid oma brändiga põhimõtteliselt öelda, et on aeg unustada paberimajandus ja PDF’id, sest tänapäevane raamatupidamine on aegunud ning vajab reboot’i.

Et nende sõnum ja hoiak mõjuks veenvalt pidime me selle ka visuaalses keeles üles leidma. Oluline on see, et sõnum oleks lihtsasti arusaadav ja suhestuks sihtgruppidega.Lahendus
Bevira tarkvara koosneb mitmetest moodulitest ning sellest inspireerituna on ka logos olev “B” täht kokku pandud mitmest moodulist ning disainitud meenutama käežesti OK, mis kinnitab, et Beviraga on sinu äri kontrolli all.
Pehme joonega inimliku pöidla ning robotlikult teravate servadega nimetissõrme kombinatsioon kirjeldab Bevira ideed. Sõbralik ja inimlik meeskond ning tasemel tarkvara – perfektne sümbioos inimese ja tehnoloogia vahel.
Bevira bränd kasutab peamiste toonidena lillat ning punast, millest moodustub ka Bevirale omane gradient, kuid lubatud on mitmed lisavärvid nagu kollane, roheline ja oranž. Kirjatüübiks on valitud Grilli Type’i GT Walsheim, väga hea loetavusega font mõningate omapäraste tähemärkidega.

Illustratsioonid
Bevira brändi suurim eripära on sellele omased karakterid. Erinevate tegelaste eesmärk on iseloomustada Bevira erinevaid sihtgruppe, kelle läbi on võimalik jutustada, kuidas neile Bevirast kasu on ning mis probleeme Bevira nende jaoks lahendab. Kõikidel tegelastel on käsi OK žestiga üleval, väike detail, et inimesed näeksid seda seost tegelaste, käežesti ning logo vahel. Nii saab Bevira brändist tervik.

Disainibüroo: bynew

graafiline disain