Tank

Tank on üle 20. aastase kogemusega loovagentuur, kelle huvi on disain ja reklaam ning läbi oma loomingu brändidele elu andmine


Teenused:

Kommunikatsioon
Graafiline disain
Visuaalne identiteet
Pakendidisain
Animatsioon
Video

Kliendid:

Saku Õlletehas
Altia Eesti
Eesti Energia
Elisa
Neste
R-Kiosk
IF
Felix
EAS
TAI

“Meie koostöö Tankiga sai alguse 4 aastat tagasi Saaremaa vodka kaubamärgiga. Tänaseks oleme me nende poole pöördunud juba päris mitme alkoholi brändiga nagu Meukow, Larsen, Ibis ja mitmed veinid. Aastal 2015 arendasime koos välja täiesti uue kodumaise premiumtoote Pööriöö vodka. Tank töötas välja suurepärase nime ja vormi meie suurepärasele viinale. Igal juhul väga lahe seltskond, avatud ja siirad Inimesed kelledega on hea rääkida asjadest otse ja ilma keerutamata. “

Kristel Mets, tegevjuht
Altia Eesti

"Tank on osa meie meeskonnast! Nad mõtlevad ja tegutsevad meiega samas rütmis, saavad aru meie ärist, rõõmustavad ja kurvastavad koos meiega! Teisiti meie enam tööd teha ei oskagi. See on hea tunne, kui Sul on partner, keda saad 100% usaldada."

Piret Reinson, Baltikumi turundusjuht
Nordea

"Tank ei ole lihtsalt reklaamiagentuur, vaid asendamatu strateegiline partner. Tanki tiim kuulab, süveneb teemasse ja mõtleb kaasa. Neil on oma arvamus. Kohati on nad häirivalt põikpäised ja kannatamatult kannatamatud, aga päeva lõpuks valminud parim tulemus ongi sageli sündinud just erksa arutelu käigus. Olen valmis nendega iga kell luurele minema."

Leitti Mändmets, turundusjuht
Eesti Energia

Auhinnad:

Eesti aasta agentuur 2012 ja 2013.
Osalenud, võitnud auhindu ja olnud shortlistis järgmistel rahvusvahelistel ja kohalikel konkursitel: Kuldmuna; ADCE Estonia; Eesti Muusikaauhinnad; Eesti Internetiauhind; Password; Balticbest; Eurobest; Golden Hammer, Golden Wolf; Moskva Rahvusvaheline reklaamifestival.