Webinar: Kuidas ringdisaini projektid võivad ettevõtetes kasu tuua?

Ringmajanduse KUIDAS? sessioon, kus disainerid räägivad oma kogemustest

Eesti Disainikeskus korraldab 8. juunil kell 15:00 - 16:30 ringmajanduse ja ringdisaini teemadel kompaktse veebisessiooni, kus praktikud räägivad, kuidas ringdisaini projektid võivad ettevõtetes kasu tuua.

Oodatud on kõik ettevõtete esindajad nii kuulama kui ka arutlema, millised ringdisaini ja ringmajanduse põhimõtted pakuvad neile parimaid väljavaateid.


Oma näidetest räägivad:

- Dan Mikkin disainibüroost The Brand Manual
- Janno Nõu disainibüroost Iseasi
- Joel Kotsjuba disainibüroost Velvet.

Sündmus on TASUTA ent vajab eelnevat registreerimist.

REGISTREERI SIIN.

Et Eesti Disainikeskus saaks paremini vastata teie ootustele ning teie ettevõtte tegevust toetada palume vastata mõnele küsimusele. Küsitlusele saab vastata siin

ZOOMi link saadetakse 8. juuni hommikul ainult neile, kes eelnevalt on registreerunud.

AJAKAVA:

15:00 – Markus Vihma: „Ringmajanduse kasu“
15:10 – Dan Mikkin: „Kuidas reaalne tootmisettevõte ringmajanduse alusel tegutseb?“
15:25 – Janno Nõu: „Kuidas tootearenduses toetada ringmajandust?“
15:40 – Joel Kotsjuba: „Kuidas toodet teenuseks pöörata?“
16:00 – 16:30 netiõlled ehk avatud arutelu osalejatega


Esinejad:

Dan Mikkin on Brand Manuali üks asutajaid – strateeg, kes mõtleb visuaalselt ning aitab brändidel arusaadavalt väljenduda. Brand Manual on teenusedisainile keskendunud büroo – vaatame ärisid kasutaja vaatenurgast, et need paremini toimima panna. Aitame suure kliendibaasiga ettevõtetel aru saada, mis eristab neid konkurentidest ning kuidas meeskond üheskoos kliendi heaks tööle saada.


Joel Kotsjuba on oma professionaalses karjääris viimased 5 aastat aidanud ettevõtetel ja avaliku sektori asutustel ärilisi väljakutseid lahendada ja metoodiliselt innovatsiooni luua läbi kasutajakeskse mõtteviisi, teenuse- ja tootearendamise ning strateegilise disaini rakendamise. Viimased 3 aastat on Joel olnud Disainiagentuuris Velvet vastutavas rollis strateegilise disaini, kasutajauurimuste ja teenusedisaini projektide planeerimise ja elluviimise eest.


Janno Nõu on tootedisainer disainibüroos Iseasi. Ühtlasi on ta ka õppejõud Kunstiakadeemia ja TalTechi ühisõppekaval Design & Technology Futures. Janno igapäevane tegevus on seotud tootearenduse, ja tootedisainiga, töötades selle nimel, et ideedest saaksid kasutajate poolt armastatud tooted. Need tegevused hõlmavad kogu tootearendusprotsessi rakendusvõimaluste uuringust kuni prototüüpide valmimiseni.


Ringdisain