Osale Eesti Disainikeskuse poolt korraldatud väikehankes „Ringdisaini sprint“ 

Hanke eesmärk on leida partner ringdisaini sprindi metoodika väljatöötamiseks, tulevaste sprindi läbiviijate koolitamiseks ning pilootsprintide läbiviimiseks.

Ringdisaini sprindi (intensiivne treeningprogramm, kestusega vähemalt kolm päeva) eesmärk on pakkuda ettevõtjale paremaid teadmisi ringmajanduse võimalustest ja ärimudelitest, aidata arendada ringmajandusel põhinevat äristrateegiat ning anda võimalus luua jätkusuutlikke tooted ja teenuseid väikese ja keskmise suurusega ettevõtetes. 

Tulemusena on valminud ringdisaini sprindi metoodika, mis sisaldab endas ringmajandusealast koolitust, praktilisi ülesandeid ja ettevõtte konkreetse probleemi (toote, teenuse arendus) lahendamist disainmeetoditega ja juhendmaterjalid ringmajanduse sprintide läbiviimiseks. 

Metoodika peab sobima ettevõtetele erinevatest valdkondadest suurusega alates 5 töötajat. Eelistatud sihtgrupp on ettevõtted, kellel on toode või teenus, mida pakutakse oma kaubamärgi all või kellel on plaanis oma toote ja teenuseni jõuda.

Pakkumuse esitamise tähtaeg on 1.12.2019 kell 23.59.

Hankelepingu eeldatav kestus on kokku 3 kuud.

Tutvu hankematerjalidega SIIN


Küsimuste korral võta ühendust: kaire.rannik@disainikeskus.ee
Ringdisain