Kuldmunale tööde esitamise tähtaeg pikeneb 2 nädala võrra!

Kuldmunale tööde esitamise tähtaeg pikeneb kahe nädala võrra ja gala toimub juulis Põhjala tehases


TULI juhatus otsustas täna pikendada Kuldmunale tööde esitamise tähtaega. Uus tähtaeg on 18. mai. Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega riigis lükkub maikuust juulisse ka Kuldmuna pidulik auhinnagala. Gala toimumise uus kuupäev 1. juuli 2021.


Kuldmuna 2021 uus ajakava:

- Tööde esitamise tähtaeg: 18. mai (kell 23:59)
* Esitatavate tööde esmailmumise vahemik peab olema: 25. jaanuar 2020 – 4. aprill 2021

- Hilinejate tööde vastuvõtt: 19. – 26. mai (kell 23:59)

- Pidulik auhinnagala: 1. juuli 2021


“Kuldmuna konkurss on alati lõppenud väärilise auhindamisega, ka sel aastal on see meie kõrgeim prioriteet. Me pole juba väga ammu kohtunud ja igatsust üksteist näost näkku näha ja tunnustada on suur,“ ütles TULI esindaja Anniken Haldna. „Arvestades kestvaid piiranguid seoses avalike ürituste korraldamisega, oleme otsustanud mais toimuma pidanud Kuldmuna 2021 gala lükata 1. juulile. Meile on väga oluline, et kõik külastajad saaksid nautida üritust turvalistes tingimustes ja oleme optimistlikud, et südasuvisemal kuupäeval on see võimalik,“ lisas ta.

Loovusfestivali Kuldmuna 2021 gala toimub toimub neljapäeval, 1. juulil väliüritusena Tallinnas Põhjala tehases. Sündmuse korraldamisega tegelevad üritusturundusagentuurid Elamusstuudio ja Broadline.


Rohkem infot Kuldmuna 2021 teema, kategooriate ja žüriide koosseisude kohta: kuldmuna.eeKuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest.

1990ndatel Eesti Reklaamiagentuuride Liidu algatatud ja hiljem TULI kätte läinud Kuldmuna festival sündis soovist tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada. Nüüdseks juba 23. korda toimuv Kuldmuna on seega Eesti kõige vanem ja prestiižsem reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui konkurentide silmis.


Kuldmuna