Järjekordne disaini meistriklass tulekul

Tähtaeg kandideerimiseks on 16. juuni!

EAS, BDA Consulting, Brand Manual ja Design Minds on korraldamas järjekordset disaini meistriklassi.

Sihtgrupp: vähemalt 3 aastat tegutsenud eksportivad ettevõtted, kellel on soov arendada või parendada ja turule tuua uusi tooteid või teenuseid ning kellel on selleks ambitsiooni, ideid ja ressursse.

Disaini meistriklass ei ole mitte ainult tootearenduse programm, vaid see on inimeste arendamise programm, mis võimaldab ettevõttesse tekitada kompetentsi turu ja tarbija mõistmiseks, ressursside juhtimiseks ning toodete iseseisvaks arendamiseks tulevikus. Pakume programmiga võimaluse saada uusi teadmisi tootearendusest ja proto-tüüpimisest ehk selgeks teha nii teooria kui ka praktika tervele meeskonnale (2-3 liiget).

Disaini meistriklass koosneb hetkeolukorra auditist (disainiaudit), 5 koolituspäevast (teooria ja praktika) ning tootearendusprojekti elluviimisest koostöös disainijuhiga s.t personaalne mentortugi.

Disaini meistriklass võimaldab teil oma uue toote või teenuse (p)arendamiseks ja prototüüpimiseks kasutada professionaalsete disainijuhtide ja praktikutest koolitajate abi.

Programmi viivad läbi suurte kogemustega koolitajad Kaarel Mikkin ja Jane Oblikas ning tipptasemel disainijuhid. Lisaks on igale koolituspäevale kaasatud praktikutest ettevõtjad, kes jagavad oma kogemusi tootearendusest ja disaini rakendamisest oma ettevõttes.

Disaini meistriklass annab välja 10 000€ suuruse peapreemia disaini ellurakendamiseks ettevõttele, kes läbib programmi kõige edukamalt!


Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks Disaini meistriklassi ellu viimisel on BDA Consulting, Brand Manual ja Design Minds.

Disaini meistriklassi projektijuht on BDA Consulting OÜ: disain@bda.ee

Järgmine meistriklass toimub sügis 2019 - kevad 2020

Loe edasi EAS kodulehelt