Inspiratsioon: Eesti disainistuudiot BitFiner tunnustati German Design Awards 2019’l

Aasta 2018 on olnud Bit Finer disainistuudio jaoks nagu Ameerika mäed ja on toonud lõuendile palju väljakutseid ja rohkelt seikluseid. Aasta lõpp tõi aga tunnustuse German Design Awards 2019'lt.

Seiklus sai alguse kui Bit Finer disainis 2017. aasta lõpus 2 UX/UI projekti, üks Eesti kohvibossile KAFO (kafo.ee) ja teise Tavex Grupile (Eestis tuntud kui Tavid, tavex.se) ning tänaseks on mõlemad projektid toonud kokku 8 kõrget tunnustust. Üks neist on toonud lausa 5 ja see on avanud palju uksi, millest ka kohe lähemalt räägime.


Tänased tunnustused 

Baltic Ecommerce Summit 2018, kaks esikohta kategoorias (KAFO, Tavex)

Kuldmuna 2018, kuld ja hõbemuna (KAFO, Tavex)

European Design Awards 2018 Finalist (KAFO)

German Design Awards 2019, Nominee (KAFO, Tavex), Special Mention Award Excellent Communications Design Web (KAFO)

Awards Nominee 2018 (KAFO)


Suured tänusõnad siinkohal ka meie headele klientidele KAFO ja Tavex - nemad tegi vähemalt pool tööd ära kui mitte rohkem. Müts maha! 

Neist kõige suuremad kogemused tagasihoidlikule disainistuudiole on olnud mõistagi European Design Awards ja ka German Design Awards 2019. Millest viimane on ehk isegi kõige kõrgem tunnustus neist. https://www.youtube.com/watch?v=mdd_pu87g6o


Meenutusi European Design Awards 2018-lt, juuni, Oslo


Olles esimesed eestlased, kes nii kaugele rahvusvahelisel areenil on pürginud veebi ja digitaalse disaini vallas, siis jagame häid kogemusi ja õppetunde, mida ise saime.

Lühidalt, see tasub ära!

Tänu nendele tunnustustele on meil kordades lihtsam jalga ukse vahele saada, eriti just välisturgudel. Oleme õnnelikud, sest meil on olnud võimalus disainida erinevaid projekte üle kogu maailma, olles pärit sellisest väikesest linnast nagu Tartu. German Design Awards 2019 on juba avanud uksi uutele kontaktidele Saksa turul.

Seega loo moraal on, et tuleb anda endast rohkem kui 100%. Meie soovitus kõikidele turundajatele on järgnev: ärge laske head tööd läbi, saatke see tagasi ja tehke veel pisut paremaks :)

Kõik üritused ja auhinnad on disainerite trofeed, käies nendega oskuslikult ümber võib lausa imet teha. Innustame kõiki Eesti disainereid ja turundajaid jalaga uksi lahti lööma ja ütlema - oleme kohal ja oleme Eestist. Istuge lennuki peale ja tehke ära! 


Loo autor: Lauri Post, BitFiner