ERAKORDNE VÕIMALUS! Leyla Acaroglu meistriklass Tallinnas!  Fotol: Leyla Acaroglu


ERAKORDNE VÕIMALUS! Leyla Acaroglu meistriklass Tallinnas! Tallinnas viib 2-päevase meistriklassi läbi rahvusvaheline superstaar, auhinnatud disainer, jätkusuutlikkuse provokaator, sotsiaalteadlane ja ettevõtja Leyla Acaroglu!

Täiendage kahepäevase eksklusiivse meistriklassi abil oma teadmisi ja oskusi, et aidata organisatsioonidel disaini abil kestlikumaks muutuda ning olla Eestis ja Euroopas eesrinnas kestlike teenuste loomisel ja ringmajanduse elluviimisel.

Meistriklass annab disaineritele ja ettevõtjatele teadmised, oskused ja strateegilised tööriistad jätkusuutlike teenuste arendamiseks ja ringmajanduse strateegiate jõustamiseks.

Loe täpsemalt meistriklassi kohta


Meistriklassi viib läbi Leyla Acaroglu, Phd 

AEG: 18. - 19. mai kell 9:30 - 16:30 (mõlemal päeval) 

KOHT: Eesti Disainikeskuse kontor (Telliskivi 60a/7, II korrus, Tallinn) 

KELLELE: Osalema on oodatud disainerid (eelkõige strateegilised disainerid, teenusedisainerid, digidisainerid), ettevõtete juhid, tootejuhid ja arendusjuhid. NB! Kasuks tulevad eelteadmised ringmajandusest ja -disainist.

MIS TOIMUB:  Leyla Acaroglu viib läbi 2-päevase meistriklassi „Strateegiline jätkusuutlikkus ja äritegevuse ringmajandusele ümberkujundamine teenuse- ja strateegilise disaini abil“

Meistriklassi eesmärk on anda disaineritele ja ettevõtjatele teadmised, oskused ja strateegilised tööriistad süsteemmõtlemiseks (system thinking), jätkusuutlike teenuste arendamiseks ja ringmajanduse strateegiate jõustamiseks.  

Meistriklass on väga interaktiivne ja kohandatud osalejate vajadustele, lähtudes nende tegevusvaldkonnast. Osalejad töötavad koolitaja antud reaalsete, osalejate tegevusvaldkondadega seotud juhtumitega või võivad programmi tulla oma projektidega, et õpitavaid tööriistu päriselu olukordades rakendada.


MEISTRIKLASSI TASU:

Varajane registreerija (kuni 7. mai) 520 € + km

Tavahind 650 € + km

Soodushind 415 € + km Eesti Disainibüroode võrgustiku liikmetele

Juhul kui ettevõttest on osalemas rohkem kui üks inimene, palun kirjuta soodsama hinna saamiseks info@disainikeskus.ee 

*Tasu sisaldab kohvipause, lõunat ja eksklusiivset veebipõhist juurdepääsu Leyla Acaroglu raamatule “Swivel to Sustainability. A Guidebook to Full Systems Business Transformation“ (soovituslik on raamatu sisuga tutvuda enne koolitust).

Kohad on täis!