Leyla Acaroglu: 2-päevane töötuba


Tulge täiendama oma strateegilise- ja teenusedisaini alaseid teadmisi ja oskusi, et aidata organisatsioonidel muutuda kestlikumaks, rakendades disaini ning olla eesrinnas kestlike teenuste loomisel ja ringmajanduse elluviimisel. Kahepäevane meistriklass toimub 18. ja 19. mail ning seda viib läbi Leyla Acaroglu, Phd.


Mis

Meistriklass: Strateegiline jätkusuutlikkus ja äritegevuse ringmajandusele ümberkujundamine teenuse- ja strateegilise disaini abil


Millal

18. - 19. mai, mõlemal päeval 9:30 - 16:30


Kus

Eesti Disainikeskuse kontoris (Telliskivi 60a/7, II korrus, Tallinn) 

Kellele

Disainerid (eelkõige strateegiline disain, teenusedisain, digidisain), ettevõtete juhid, innovatsioonijuhid, toote- ja teenuste juhid, arendusjuhid.


Mis toimub

Leyla Acaroglu viib läbi 2-päevase meistriklassi „Strateegiline jätkusuutlikkus ja äritegevuse ringmajandusele ümberkujundamine teenuse- ja strateegilise disaini abil“

Meistriklassi eesmärk on anda disaineritele ja ettevõtjatele teadmised, oskused ja strateegilised tööriistad süsteemmõtlemiseks (system thinking), jätkusuutlike teenuste arendamiseks ja ringmajanduse strateegiate jõustamiseks.  

Meistriklass on väga interaktiivne ja kohandatud osalejate vajadustele, lähtudes nende tegevusvaldkonnast. Osalejad töötavad koolitaja antud reaalsete, osalejate tegevusvaldkondadega seotud juhtumitega või võivad programmi tulla oma projektidega, et õpitavaid tööriistu päriselu olukordades rakendada.


Osalejad saavad:

- Värskeima ülevaate globaalsest olukorrast kestlikkusele üleminekul ja teadmised Euroopa Liidu kestlikule majandusele ülemineku regulatsioonidest, mis puudutavad ettevõtteid;

- Teadmised ja oskused, kuidas reageerida ringmajanduse suunas muutuvatele turgudele;

- Praktilised disaini- ja strateegilised süsteemmõtlemise (system thinking) tööriistad jätkusuutlikkuse rakendamiseks ettevõtte tasandil;

- Olelusringi põhise mõtteviisi, teadmised ringsetest ärimudelitest, mõjude hindamise oskused strateegilise ja teenusedisaini spetsiifikast lähtuvalt;

- Oskused rakendada meistriklassis omandatud teadmisi olemasolevates ärimudelites või uute ärimudelite väljatöötamisel;


Osalejaid ootab ees:

- Värskeim ülevaate globaalsest olukorrast kestlikkusele üleminekul, mis puudutab läbi EL seadusandluse ja  globaalsete liikumiste igat ettevõtet.

- 2 päeva äärmiselt interaktiivset tööd, kus kasutatakse tipptasemel kaasaegseid meetodeid, tehnikaid, praktilisi disainitööriistu.

- Ajakohane teooria vaheldub praktiliste töötubadega.

- Võimalus tulla oma konkreetsete arenguperspektiividega ja kasutada võimalust rakendada õpitut oma organisatsiooni kontekstis.


Loe koolituse kohta edasi siitMeistriklassi tasu

Varajane registreerija (kuni 7. mai) 520 € + km
Tavahind 650 € + km
Soodushind 415 € + km Eesti Disainibüroode võrgustiku liikmetele

Juhul kui ettevõttest on osalemas rohkem kui üks inimene, palun kirjuta parema hinna saamiseks info@disainikeskus.ee 

*Tasu sisaldab kohvipause, lõunat ja eksklusiivset veebipõhist juurdepääsu Leyla Acaroglu raamatule “Swivel to Sustainability. A Guidebook to Full Systems Business Transformation“ (soovituslik on raamatu sisuga tutvuda enne koolitust).Registreerumine

Meistriklassi kohtade arv on piiratud! Grupp moodustatakse registreerumise järjekorras. Oskused ja teemad omandanud osalejad saavad tunnistuse.


Kohad on täis!


 

Fotol: Leyla Acaroglu

Leyla Acaroglu on rahvusvaheline superstaar, väga nõutud esineja ja koolitaja, kelle  transdistsiplinaarsed teadmised ja praktilised kogemused ringmajanduse elluviimise tööriistadega võimaldavad tal kombineerida disaini, innovatsiooni, süsteemset mõtlemist, sotsiaalteadusi, keskkonnateadusi, elutsükli mõtlemist, jätkusuutlikkust, kognitiivteadusi ja muutuste aktiveerimist kaasahaaraval, informatiivsel ja arusaadaval viisil. Ta on TED-i pealava esineja, LinkedIn Changemaker ja nimetati 2016. aastal UNEPi Champion of Earth’ks oma töö eest teaduse ja innovatsiooni edendamisel jätkusuutlikkuse nimel. Ta on UnSchool of Disruptive Design, Disrupt Design meetodi, CO Project Farmi ja Swivel Skillsi, mis on ettevõtete roheliste oskuste arendamise platvorm, asutaja. 


 

REGISTREERI SIIN