Eesti Disainikeskus otsib oma meeskonda disainihuvilist assistenti

Eesti Disainikeskus otsib oma meeskonda disainihuvilist assistenti

Eesti Disainikeskus (EDK) on disainivaldkonna arenduskeskus. Oleme partneriks nii disaineritele, ettevõtjatele, ülikoolidele ning teistele haridus- ja teadusasutustele, avaliku sektori esindajatele, poliitikakujundajatele ja kõigile, kes on valmis disaini kaasabil suurendama disainikasutust Eesti organisatsioonides. 


Fotol: Eesti Disainikeskuse kontor Telliskivi Loomelinnakus


Eesti Disainikeskus otsib oma meeskonda büroo assistenti, kes korraldaks büroo igapäevast elu ning pakuks tuge erinevate tegevuste ja projektide elluviimisel. Tegemist on osaajalise tööga.

Peamisteks tööülesanneteks on büroo igapäevase olme korraldamine, disainikeskuse projektide, koolituste, seminaride ja muude tegevuste tehniline toetamine (infovahetus, aruandlus, ruumide ettevalmistus, külaliste vastuvõtmine, toitlustuse korraldamine, broneeringud, tagasisided, reiside korraldamine jne).

Võta ühendust, kui Sulle meeldib korraldada, suhelda ja asju organiseerida, oled positiivse ellusuhtumisega, vastutustundlik, täpne ja korrektne, teed asjad lõpuni, ükskõik kas nad on suured või väiksed, ei karda tehnikat. Kasuks tuleb eelnev kogemus klientidega suhtluse ja kontoritöö organiseerimise osas.


PAKUME vastu:

- Paindlikku tööaega;

- Võimalust ennast proovile panna, põnevaid disainivaldkonnaga seotud sündmusi ja arenguvõimalusi, sh võimalust õppida projektijuhtimist jm oma ala parimatelt;

- Hea asukohaga hubast ja kaasaegset töökeskkonda Telliskivi Loomelinnakus.


Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja aadressile info@disainikeskus.ee hiljemalt 7. novembriks 2022.

 
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel!


Töökuulutus, assistent