Eesti disainibüroode võrgustiku liikmetele algas registreerimine Iirimaa visiidile!

Eesti Disainikeskus on ette valmistamas disainibüroode visiiti Dublinisse, mis toimub 22.-26. mail 2022.


Sarnasustest Iirimaa ja Eesti vahel on räägitud palju ning kuna mõlema maa disainivaldkonna esindajad on pikemat aega näidanud teineteise suhtes üles suurt huvi, siis otsustasimegi sättida oma sammud sel korral Dublinisse! 

Dublini panoraam. Visuaali autor: Iirimaa illustraator Donal Mangan


Tegemist on reisiga, mis on mõeldud disainibüroode juhtidele ja/või loovjuhtidele. Reisi eesmärk on luua suhteid, tuvustada Eesti häid disainipraktikaid (üheks vastuvõtjate huviks on kuulda meie kogemusi avaliku sektori projektidega) ja saada inspiratsiooni kohalikest arengutest.

Üheks meie vastuvõtjaks Dublinis on Institute Designers Ireland , kes aitab meil kokku panna mitmekülgse programmi.

Täpsem päevakava on hetkel ettevalmistamisel ja kohtumised kokkuleppimisel, jagame lisainfot esimesel võimalusel. Oleme avatud ka teiepoolsetele ettepanekutele programmi osas :)

Reisi kuupäevad: 22. - 26. mai 2022
Osalustasu ühele inimesele: 700 - 750 € + KM

Osalustasu sisaldab:

- lennupiletid
- majutus 4 ööd 2-kohalistes tubades
- kohapealne ühistransport
- üks ühine õhtusöök

Tingimused: Reisile on kokku 12 kohta. Esialgu võimaldame igast büroost tulla ühel inimesel, ent kui kohti jääb üle, siis on väga oodatud ka mitu inimest ühest büroost. Palume teilt tagasisidet hiljemalt 31. märtsi õhtuks, kes oleks teie büroost huvitatud Dublinisse tulema: kaire.rannik@disainikeskus.ee


Visiiti toetab osaliselt Euroopa Regionaalarengu Fond (visiidil osalemiseks peab olema ettevõttel piisav vähese tähtsusega abi jääk, kontrolli jääki siit: rahandusministeerium.ee/et/riigiabi ).


Disainibüroode võrgustik