Disainmõtlemise konverents

Disainmõtlemise konverents toimub
21. oktoobril Fotografiskas


Selle aasta Disainmõtlemise konverentsi märksõnadeks on disain, mis aitab ettevõtetel jõuda uue kasvuni ja Skandinaavia eri. Konverentsi avab McKinsey disainidirektor Stefan Moritz.

Fotol: Disainmõtlemise konverentsi esinejad 2021


Kellele?

Disainmõtlemise konverents on Sulle, kui tunned, et ettevõte või organisatsioon on justkui teelahkmel - kuhu suunas edasi, kus peitub tuleviku kasv? See on hetk, kus küsimusi on rohkem kui vastuseid ja just siin on disanmõtlemine metoodikana 100% omal kohal. See on konverents juhtidele, arendajatele, toote omanikele, toote-, teenuse-, kasutajakogemuse, kasutajaliidese jms disaineritele.


Miks?

McKinsey 2018. aastal läbiviidud uuringu "Disaini äriväärtus" kohaselt on disaini ja silmapaistva äritulemuse vahel tugev seos ning disainipõhise kasvu potentsiaal on tohutu nii toote- kui ka teenussektoris. Inspiratsiooni saamiseks vaatame Skandinaavia ettevõtete poole.
Just Skandinaavia disaini iseloomustab funktsionaalsus, esteetika, jätkusuutlikkus ja kasutajakesksus - see on disain, mida inimesed armastavad.


Kuidas?

Konverents on hübriidüritus, kus kaugemad esinejad (nt Marihum Pernia, Itaalia ja Jim Kalbach, USA) on kohal ekraani vahendusel ja konverentsi inglise keelset otseülekannet saab jälgida veebist. Siiski oleme pearõhu pannud kohapealsele kogemusele, omavahelisele suhtlusele ja networkingule.

Programm

Esinejad


Osalustasu:

- Varajase registreeruja hind jaanipäevani (kuni 24. juuni) 279 eurot + KM.
- Konverentsil osalemise hind 349 eurot + KM.
- Tule meeskonnaga! Hind enam kui kahele inimesele ühest organisatsioonist 269 eurot+ KM.

Konverentsi saad jälgida ka otseülekandena, veebipilet 199 eurot + KM. Kanname üle pealava ettekanded, mis on kõik inglise keeles.
Saad konverentsil kuuldut oma meeskonnaga jagada, kõik konverentsi ettekanded on tasuta järelvaadatavad konverentsi kohapealse pileti ostjale.

NB! 20. oktoobril toimub Disainmõtlemise konverentsi raames ka Workshop: ‘‘Digital is Physical – Toward Sustainable Digitalisation‘‘


Konverents sünnib koosloomes:
konverents