Disaini rakendaja 2019 on Evocon

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Tööandjate Keskliidu eestvedamisel, kuulutati 11. oktoobril välja Ettevõtluse auhinnad 2019

Ettevõtluse auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele, mis toimus juba 19. korda. Sel aastal anti auhinnad välja viies valdkonnas - Eksportöör 2019; Uuendaja 2019; Disaini rakendaja 2019; Pereettevõte 2019 ja Välisinvestor 2019. Ajalugu on näidanud, et avalik tunnustus ja tähelepanu on avanud ettevõtetele uusi uksi – see on selge signaal konkursi mõjust ja olulisusest. Eesti parimate ettevõtete tunnustamise pidulikku galat korraldavad ettevõtluse arendamise sihtasutus, Eesti kaubandus-tööstuskoda ja Eesti tööandjate keskliit.


Disaini
 rakendaja 2019 tiitli pälvis Evocon OÜ.

Evocon tegeleb tootmisseadmete monitoorimise laheduste pakkumisega, mis võimaldab tootmisettevõtetel jälgida tootmisseadmeid, tehaseid, tootmisprotsesse reaalajas ning tuvastada protsesside parendusvõimalusi. Tänu Evoconi monitoorimissüsteemile saab kohe teada, millisel ajahetkel ettevõte tootmisliinid ja masinad efektiivsemalt tööd teha võiksid. Evoconi töötajatest tervelt neljandik on disainerid, ent nad arvestavad suurel määral ka oma klientide arvamusega, kes on kaasatud juba prototüüpimisest alates.Aasta Eksportöör 2019 tiitli pävis Cleveron AS, kes on ühtlasi ka Aasta disaini rakendaja 2018.

Cleveron on Eesti kapitalil põhinev tehnoloogia ettevõte, mis on tegutsenud juba 12 aastat. Nende pakiroboteid leiab juba 25-st riigist ja enam kui 3000-st Cleveroni pakiautomaadist võetakse iga päev välja umbes 1.3 miljonit pakki!

Tutvu ülejäänud Ettevõtluse Auhind 2019 nominentidega Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse veebilehel.