B2B müügi meistriklass: koolitus Yasmine Khateriga

Connected Health kutsub Yasmine Khateri poolt läbiviidavale avatud seminarile ja praktilisele töötoale, mis keskenduvad B2B müügile.

Töötuba sobib kõige paremini ettevõtetele, kelle toote või teenuse kirjeldust on keeruline ühe sõnaga selgitada ja kliendi poolt saadav kasu nõuab pikemat seletust.

Yasmine usub, et müügi aluseks on usalduse tekitamine, oma ettevõtte väärtuste sõnastamine kliendile ning oma loo jagamine. Kuidas aga luua oma ettevõtte kohta unustamatu lugu? Mõtteid, tehnikaid ja ka psühholoogiast tulenevaid nippe jagab Yasmine oma seminaril ja töötoas:

Pakett 1: avatud töötuba (registreerumine Tehnopoli kodulehel)

Kuupäev: 10. juuni
9.00-11.00 Avatud töötuba: kuidas tekitada usaldust ja leida ostjaid?
Hind: 40€ Tehnopoli klientidele ja EDK disainibüroode võrgustiku liikmetele TASUTA (sisesta sooduskood: Tehnopoliklientb2b)

Pakett 2: avatud töötuba + meistriklass (registreerumine anu@tehnopol.ee)

Kuupäev: 10. juuni
9.00-11.00 Avatud töötuba: kuidas tekitada usaldust ja leida ostjaid?
11.30-18.15 motivatsioonikõnelemine & müügi meistriklass vol. 1 – 1:1 mentordamine koos ettevõtetega
+
Kuupäev: 11. juuni
9.00-12.00 motivatsioonikõnelemine & müügi meistriklass vol. 2
Hind ühe ettevõte kohta: 250€*. Soodushind Connected Health klastri ettevõttele ja EDK disainibüroode võrgustiku liikmetele 200 €.


Yasmine Khater – Äriturunduse strateeg ja juht, kellel on üle 12 aasta kogemusi. Yasmine aitab juhtidel, strateegidel ja müügimeeskondadel mõelda välja lugu, et mis loob elukestvad suhted fännide, investorite ja klientidega. Viimase 8 aasta jooksul on ta aidanud sellised ettevõtteid nagu Salesforce, P&G, DBS, Bank of Singapore, Danone, Essilor ja paljud teised. Ta on ka suurepärane juhataja, kes teeb koostööd kõrgemate juhtidega, et aidata neil neid samu oskusi lihvida.

Tema oskused on kooslus psühholoogiast, disainmõtlemisest, turundusest ja analüüsist.

Lisainfo: anu.puusaag@tehnopol.ee