DMI konverentsil esimest korda Eesti esineja

Design Management Institute Euroopa konverentsil "Making Change by Design" esineb disainer ja Brand Manuali partner J. Margus Klaar loenguga "Estonia: The Startup Country".

Klaar räägib Eestit kui start-up maast, siinsetest disaini ja disainmõtlemise arengutest ning kevadel lõppenud Disainibuldooseri projektist, kus ta ise osales Baltika disainijuhina.

Loe pikemalt siit.

Iga-aastane mainekas Design Management Institute'i (DMI) Euroopa disainjuhtimisteemaline konverents toimub 11.-12. juunil Londonis. Seekordse, 18, Euroopas toimuva konverentsi teemaks on Making Change by Design. Konverentsil keskendutakse järgmistele teemadele:

• Making Change vs Managing Status Quo: How is the role of design & design thinking changing?
• Thinkers, Makers & Doers: How do design entrepreneurs disrupt markets?
• Making Organizational Change: How is service design breaking down silos in business?
• Making Designers of the Future: How do we educate the next generation of innovators?

18. juunil toimub Eesti Disainikeskuses ka konverentsi järgne vestlusring, kus konverentsi muljeid jagavad seal osalenud disainijuhid. Lisainfo ja registreerimine siin


DMI on rahvusvaheline mittetulundusühendus, mis tegeleb disaini tutvustamisega äristrateegia olulise osana ning sellealase teadlikkuse tõstmisega. DMI loodi 1975. aastal ja on tänaseks kujunenud rahvusvaheliseks disainijuhtimise teabekeskuseks, mis pakub oma konverentside, seminaride, liikmesprogrammide ja publikatsioonide vahendusel hindamatuid disainijuhtimise alaseid teadmisi ja töövahendeid. Eesti Disainikeskus (EDK) on DMI akadeemiline liige.