Rahvusvaheline stažeerimiskonkurss disaineritele (infotund)

5. märtsil toimub
stažeerimise infotund disaineritele

→ REGISTREERI ENNAST INFOTUNNILE SIIN
Facebooki event

Kuupäev ja kellaaeg: 5. märts 13:00 - 14:00
Koht: Kultuurikatel, väikese Traforuum (Põhja pst 27a)
Kes räägivad? Uku Kristjan Küttis (töötas Design it Tokyo disainibüroos), Kadri Pukk (töötas Amsterdamis Mijksenaar disainibüroos) ja Taavet Kohal (töötas Helsingis, Bond Creative Disainibüroos).

Stažeerimine on mõeldud selleks, et disainerid saaksid omandada kogemusi rahvusvahelistes meeskondades töötamisest, laiendaksid oma kontaktvõrgustikku, õpiksid lähemalt tundma, kuidas toimivad teiste riikide disainibürood ning viiksid Eesti disainikeelt ka muljale maailma. Toetus rahvusvaheliseks stažeerimiseks on olenevalt sihtkohast kuni 4000 eurot, mida saab kasutada reisi- ja majutuskulude katmiseks. 

Konkursile on oodatud osalema kõik disainerid, sõltumata tegevus-valdkonnast, kes töötavad põhikohaga disainibüroos, mis kuulub Eesti
Disainikeskuse disainibüroode võrgustikku 2020. aasta seisuga. Taotluse võivad esitada nii disainerid, kellel on vastuvõttev disainibüroo olemas, aga ka disainerid, kes vajaksid abi vastuvõtva disainibüroo leidmisel. Käesolevas voorus on eelistatud kandidaadid, kellel on vastuvõttev büroo olemas ning kes on kauem praktiseerinud Eesti disainimaastikul. Toetust antakse kuni neljale disainerile.


Fotol 2019. aasta stažeerijad: Uku K Küttis, Taavet Kohal ja Jüri Orgusaar

Loe stažeerimiskonkursi kohta rohkem SIIT 

Antud projekti kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondist.