Ugala Teatri veeb

Kujundasime ning arendasime uue kodulehe Eesti ühele väärikaimale ning pikema ajalooga teatrile. Uus koduleht kannab endaga kaasas uut hingamist, mis väljendub nii teatri viimase aja tegemistes kui ka uuenenud visuaalses identiteedis.

Probleem: Ugala vana leht oli nii moraalselt kui tehniliselt iganenud. Puudusid mobiilivaated, puudus dünaamika, et hallata soovitud määral nõudlikku mängukava ning puudusid võimalused tõsta soovitud määral erinevaid etendusi ning uudiseid fookusesse. Samuti oli probleemiks automaatse liidestuse puudumine Piletimaailmaga, mis muutis piletimüügi haldamise kodulehelt aeganõudvaks.Lahendus: Koostöös kliendiga panime paika nimekirja soovidest ning võimalustest ning sellest lähtuvalt töötasime välja lahenduse, mis vastas kliendi ootustele. Töötasime parima tulemuse saamiseks enne käiku läinud kujundusvaateid põhjalikult nii wireframe’ide kui kujundusvaadetega. Kodulehe arendasime Wordpressi platvormile.Tulemus: Ugala Teatri uus koduleht vastab kenasti püstitatud eesmärkidele. Loodud kujundus kõnetab nii Ugala nooremat, kui ka pisut vanemat ja konservatiivsemat publikut. Mängulisust lisab avalehe päises olev interaktiivne logo.

Avaleht võimaldab fookusesse tõsta nii erinevaid uudiseid kui ka lavastusi.

Repertuaari lehel on võimalik vaadata eraldi nii mängukavas olevaid, lastele ja noortele mõeldud, tulekul kui ka juba mängukavast maha läinud lavastusi.

Mängukava info on seotud nii konkreetsete lavastuste kui ka Piletimaailmast tuleva infoga. Mängukavas kuvatav info on integreeritud Piletimaailmaga viisil, et see võimaldab kuvada reaalajas nii piletiinfot, kõiki Ugala Teatri etendusi ning ka nii Viljandis kui ka mujal toimuvaid külalisetendusi.Lavastuse lehel on võimalik näha nii lavastuse infot, tulevate etenduste infot koos piletilingiga, osalevaid näitlejaid ning ka läbi Flickri liidestuse kuvatavat fotogaleriid.

Näitlejate vaates on võimalik näha lisaks näitleja personaalsele infole ka hetkel repertuaaris olevaid lavastusi, tulevaid etendusi koos piletilingiga, varasemat loomingulist tegevust ning läbi Flickri liidestuse kuvatavat personaalset fotogaleriid.

Ning samuti on leht täielikult kohanduv kõikidele erinevatele ekraanidele.Klient: Ugala Teater
www.ugala.ee
2015 september

Disainibüroo: Joni Pun.
www.jonipun.comveebidisain, UX-UI, Joni Pun