Elisa Raamat mobiilirakendused

Eestikeelsete e-raamatute lugemisäpp.

Probleem: Telekommunikatsiooniettevõtted otsivad üha uusi võimalusi, kuidas enda olemasolevale kliendibaasile uusi ja kasulikke tooteid pakkuda. Kuupõhise tasuga digiraamatukogu üks sellistest lahendustest, mis ühendab meeldiva kasulikuga ning on avatud ka teiste operaatorite klientidele. Meie eesmärgiks oligi luua just see Elisa Raamatu rakendus, mis ühitaks digikirjastajate erinevad formaadid ühtseks kauni disainiga ja ülima kasutusmugavusega platvormiks. 

Lahendus/meetod: Planeerimine, tihe koostöö kliendiga ja interaktiivsed prototüübid.

Tulemus: Elisa on tänaseks teenusega üle aasta turul olnud ja ning koostöös kliendiga toimub pidevalt toote täiendamine ja edasiarendus. Lisaks töötame Elisaga ka juba uute toodete ja teenuste kallal.

Android
iOS 


"Elisa alustas Mooncascade’iga koostööd 2013. aastal. Selle aja jooksul on Mooncascade tõestanud, et on suuteline Elisaga sammu pidama ning koos on mitmeid uusi innovaatilisi lahendusi välja töötatud. Meie koostöö on olnud sujuv ning ning ma pean Mooncascade’sit lugu kui partnerist, kes meie ühiselt seatud eesmärke täita suudab. Me näeme Mooncascade’I professionaalse partnerina, keda ka teistele soovitada julgen. Efektiivne, paindlik ja kvaliteetne."
- Toomas Polli, Elisa


Klient: Elisa Eesti AS
2014

Disainibüroo: Mooncascade
http://mooncascade.comUX-UI, Mooncascade