Külluslike Etnokudumite uus nimi ja nägu

Külluslikud Etnokudumid on paar aastat tagasi alguse saanud loomeettevõte, mis valmistab rahvarõivastest inspireeritud kampsuneid, jakke ja kleite.


Külluslikud Etnokudumid on paar aastat tagasi alguse saanud loomeettevõte, mis valmistab rahvarõivastest inspireeritud kampsuneid, jakke ja kleite. Tundub veidi kulunud temaatika? Päris nii see siiski pole. Tasub vaid heita pilk neile kaunitele värvikirevatele – tõesti külluslikele – riideesemetele ja hetkega on selge, et tegemist on väga vingete disainerrõivastega.

2014 aastal otsustasid Liina ja Annika - säravad rõivaloojad, kellega kohtumine on alati positiivsetest emotsioonidest tulvil - et on aeg oma looming ka välismaale viia. Selleks aga oli tarvis uut rahvusvaheliselt töötavat nime, korralikku visuaalset identiteeti ja pilkupüüdvat veebilehte.

Koostöö Etnowerkiga on olnud meie jaoks üks efektiivsemaid. Nimi sündis umbes veerand tunniga ja logokavandi suuna leidsime kahe koosolekuga. Imekaunid riided inspireerisid niivõrd, et juba esimeset kohtumisest alates jooksid mustrilised pildid peas ringi ja tarvis oli need vaid arvutiekraanile joonistada.

Veebilehe lihtne ja konkreetne ülesehitus oli ainuõige valik. Kujundus toetub suures osas Andres Keili pildistatud moefotodele. Värvid lähtuvad kudumites kasutatud toonidest ja mustrielemendid logo erinevatest kasutusvõimalustest. Seega on kujundus üsna minimalistlik ja suurem rõhk on rõivaste eksponeerimisel."FAAZ tegi meile super kujundused ja veebilehe. Selge kontseptsioon ja hästi palju säravaid ideid. Meil jäi vaid üle kõige parem välja valida. Igati meeldiv koostöö, sest rõõmus meel ja kiire toimetamine on need, mis tellija alati õnnelikuks teevad."
- Liina Laaneoja, Etnowerk

Klient: Etnowerk
alates 2014

Disainibüroo: FAAZ
http://faaz.ee/


graafiline disain, veebidisain