PlayWini bränd ning mobiilirakenduse kujundus

Turul debüteeriv, välismaa investorite ning eesti arendustiimiga mobiilirakendus nimega PlayWin vajas brändi väljatöötamist ning äpi kujundust.


Idee äpi taga on lihtne - mängi sõpradega raha peale oma lemmikuid äppe/mänge.Analüüsides konkurente ning tänapäevast äppide kultuuri ja trende, sai loodud bränd, mis eristub konkurentidest ning on atraktiivne mänguhuvilistele. PlayWini bränd lähtub mängimise ja kihlavedamise erinevatest emotsioonidest ja eripäradest.

Äpi puhul on ära kasutatud võimalikult palju erinevaid puutetundliku ekraani aspekte, vähendamaks nuppude arvu rakenduse sees, slaidimine, skrollimine jms.
Veebilehe võlu peitub lihtsuses ning efektsuses, oluline on huvilisele võimalikult lihtsalt äpi idee selgeks teha. Vahetuvad taustavärvid ning äpi vaated muudavad lehe dünaamiliseks ja mõnusalt jälgitavaks.


PlayWini uue kujunduse tulemusel on mobiilirakendus kogunud palju lisarahastust ning mitmeid uusi koostööpartnereid(mängude arendajaid), kelle mängudes PlayWini arendust ja funktsioone kasutatakse.
Aastal 2016 lisandub ka täiesti oma rakendus.


"Working with Ronald on the design of PlayWin has been a privilege. In addition to his keen sense of aesthetics and usability, Ronald combines his detail oriented approach with tireless dedication to ensuring a great final product."
- Garrett Weinzierl

Klient: PlayWin
www.playwin.me
2015

Disainibüroo: bynew
www.bynew.co

veebidisain, graafiline disain, UX-UI